یکی از محبوب ترین برنامه هایی که برای ویندوز وجود دارد برنامه ورد است که تقریبا تمام کاربران ویندوزی برای یک بار هم شده با این برنامه کار کرده اند . به تازگی کمپانی مایکروسافت سازنده این برنامه را ورد را برای تبلتها و تلفن های اندرویدی نیز عرضه کرده است .
برنامه OfficeSuite آفیس عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که حسی کاملا شبیه به استفاده از این برنامه در ویندوز را به شما خواهد داد و با استفاده از ویژگی های اندروید حتی استفاده از ورد را لذت بخش تر نیز کرده است .اگر بخواهید یک فایل متنی ایجاد کنید یا بخوانید مطمئنا بهترین گزینه برای شما استفاده از این برنامه خواهد بود . از نکات قابل توجه این برنامه امکان ذخیره اتوماتیک نوشته شما و انتقال آن به سرورهای ابری است بدین ترتیب در هر زمانی و در سایر دستگاه های خود نیز می توانید از ورد استفاده نمایید .

دانلود OfficeSuite نسخه جدید برنامه آفیس برای اندرویددانلود OfficeSuite نسخه جدید برنامه آفیس برای اندروید

قابلیت های برنامه OfficeSuite آفیس :

    وجود تنظیمات و گزینه های مشابه به ویندوز برای راحتی کار

    وجود تنظیمات مختلف ورد مانند نمودار ، فونت و… در گوشی های اندرویدی شما
    امکان استفاده از سرویس های ابری و دسترسی به فایل ورد در دستگاه های مختلف شما
    ذخیره اتوماتیک فایل متنی نوشته شده در محل دلخواه شما
    تجربه یک حس فوق العاده برای خواندن فایلهای ورد و متنی در گوشی های اندرویدی
    دسترسی به فایل ورد در سایر دستگاه ها و امکان ادامه دادن نوشتن از جایی که تمام کرده بودید
این برنامه فوق العاده می تواند یک گام بزرگ برای شما در استفاده از گوشی های اندرویدی محسوب شود که هم اکنون به طور رایگان توسط وب سایت اینستاگرام ها برای شما مهیا شده است و شما می توانید بهترین برنامه سال ۲۰۱۵ گوگل پلی را به طور رایگان از وب سایت ما دریافت نمایید و لذت ببرید .

تغییرات نسخه جدید:

    رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

محیط برنامه

دانلود OfficeSuite نسخه جدید برنامه آفیس برای اندرویددانلود OfficeSuite نسخه جدید برنامه آفیس برای اندرویددانلود OfficeSuite نسخه جدید برنامه آفیس برای اندروید

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 36.3 مگابایت
توضیحات: دانلود Office_10.3.176772 اندروید