اپلیکیشن کلین مستر یکی از بهترین اپلیکیشن‌های حال حاضر دنیا در زمینه حذف فایل‌های اضافی و آزاد سازی گوشی از اطلاعات بی‌مصرف می‌باشد در این مطلب با ارائه‌ی آموزش تصویری گام به گام در ارتباط با این اپلیکیشن قادر خواهید بود از شر اطلاعات اضافی و فایل‌های بی‌کاربرد راحت شوید و به نحوی عمر گوشی و باتری خود را افزایش دهید.

Speed up phone training with Kill Master Program

آموزش افزایش سرعت گوشی با برنامه کلین مستر

گزینه‌های مختلف موجود در صفحه‌ی اصلی این اپلیکیشن:

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن کلین مستر با گزینه‌های روبرو خواهید شد که هر کدام دارای کاربردی مجزا و تخصصی می‌باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت :

junk Files :

با انتخاب این گزینه تمامی فایل‌های غیر ضروری حذف خواهد شد و به نحوی سرعت عملکرد گوشی تلفن همراه شما را افزایش خواهد داد. شاید به جرات بتوان گفت این گزینه مهمترین گزینه‌ی موجود در این اپلیکیشن می‌باشد.

clean-master-app

2. ANTIVIRUS :

گزینه‌ی دوم مورد نظر ما وجود یک آنتی ویروس کاربردی جهت حذف بدافزار های انباشه شده در اسمارت فون شماست.

clean-master-app

3. Phone Boost :

گزینه‌ی بسیار کاربردی که با لمس آن فضای اشغال شده در رم کاهش پیدا می‌کند و بدین ترتیب افزایش عملکرد گوشی را بدنبال خواهد داشت.

clean-master-app

4. CPU Cooler :

با لمس این گزینه به برخی از برنامه‌های قابل اجرا دسترسی خواهید داشت و نیز دمای پردازنده برای شما قابل رویت خواهند بود.

clean-master-app

5. Battery Saver :

با لمس این گزینه به اپلیکیشن هایی که در حال استفاده بی‌رویه از باتری هستند دسترسی خواهید داشت و با متوقف سازی آنها امکان حفظ کردن باتری گوشی تلفن همراه خود را خواهید داشت.

clean-master-app

6. قفل گذاری برنامه ها:

یکی از دیگر گزینه‌هایی که در قسمت بالا و سمت راست کلین مستر قابل مشاهده است امکان قفل گذاری بر روی برنامه‌های مختلف گوشی است که همانطور که در تصویر مشخص با لمس این گزینه لیست برنامه های برای شما به نمایش در خواهد آمد و با انتخاب هر یک امکان قفل گذاری بر روی آن برای شما وجود خواهد داشت.

clean-master-app

جمع بندی قابلیت های اپلیکیشن:

افزایش سرعت عملکرد گوشی

پاکسازی حافظه اضافی گوشی

افزایش عمر باتری

آنتی ویروس قوی

کاهش دمای cpu