دوستان عزیزم و  اینستاگرام به طور مجموع با کاربران ایرانی لج افتاده است و فیلت-رینگ ایران نیز با این کار اینستاگرام استقبال کرده است کاربران ایرانی را محدود کرده است .

خیلی از مشکلات کاربران اندرویدی ( اندروید 2 - 2.1 - 2.2 - 2.3 ) بدین شرح می باشد :

1 - ابتدا برنامه را لوگین می کنم وقتی وارد برنامه می شم بیرون می آید : خوب دوستان اینستاگرام به بعضی از اکانت های شما جواب رد می دهد و دلیلش این است که این ورژن با اندروید شما سازگار نیست.

راه حل های زیادی داریم که بسته به نوع گوشی و اندروید شما دارد .

2 - این برنامه در ابتدا ی کار وارد نمی شود و لوگین نمی شود : این برنامه واقعا با اندروید شما سازگار نیست و نصب نمی شود

دانلود اینستاگرام پلاس مود شده

راه حل این است که دیگر نسخه ها حتی نسخه هایی که مخصوص اندروید پایین تر شما هستند امتحان کنید

این چند وقت اینستاگرام کاربران ایرانی را یطورایی مجازات کرده است بخاطر رفتار ناخوشایندشان در این شبکه ی اجتماعی و دنیای مجازی

به هر حال ما با تحقیقات زیاد توانستیم نسخه هایی اینستاگرام که برای اندروید 2 - 2.1 - 2.2 - 2.3 مناسب است قرار داده ایم که می توانید آنها را نصب کنید. این برنامه ها تست شده و سالم برای اندروید های مختلف می باشد.بر روی تصویر کلیک کنید
دانلود برنامه ی اینستاگرام برای اندروید های 2.0 - 2.1 - 2.2 - 2.3

به دوستانم و کاربران عزیز توصیه می کنم به این پست بروید و شانس خود را محک بزنید شاید شما هم جزو 90 درصد افراد موفق باشید .
خیلی ها دانلود کردند و رفع مشکل کردن و کسانی هم که نتونستند و آمارشون خیلی کم هست تا حدی با راهنمایی های دیگر مشکلشون را رفع کردیم.

3.استفاده از کامپیوتر

دوستانی که از دو راه حل بالا استفاده کردند و موفق به رفع مشکلشون نشدند و نتونستند برنامه اینستاگرام را بر روی موبایل خود داشته باشند میتوانند از قابلیت جدید نسخه ی مرورگر استفاده کنند که ما آموزش کامل و تصویری را قرار داده ایم که میتوانید در این صفحه ببینید و براحتی در گوشی قدیمی خود اینستاگرام داشته باشید

4.راه حل جدید و کاملا تضمینی

گوشی های لمسی قدیمی دیگر قادر به نصب اینستاگرام اصلی نیستند به همین دلیل شرکت فیسبوک نسخه ی کم حجم و لایت را برای گوشی های قدیمی به صورت رسمی وارد بازار کرده است که شما میتوانید از این صفحه آخرین نسخه های اینستاگرام لایت را دانلود کنید و به راحتی در موبایل قدیمی خود داشته باشید.
***