فعال سازی موبایل در اینستاگرام و ارسال security code برای موبایل در اینستاگرام از طریق ایران مشکل پیدا کرده و نرم افزار اینستاگرام کد فعال سازی را برای کاربران ایرانی ارسال نمیکند.

احتمالا شما هم با این مشکل مواجه شده اید که امکان فعالسازی موبایل در اینستاگرام را نداشته اید و همین موضوع باعث شده تا نتوانید از این نرم افزار استفاده کنید. البته ظاهرا این مشکل فقط برای ایران نیست و در برخی کشورهای دیگر نیز چنین اتفاقی می افتد.
در این بخش میخواهم به آموزش نحوه فعالسازی موبایل برای اینستاگرام از داخل ایران بپردازم. مشکل زمانی اتفاق می افتد که شما در نرم افزار اینستاگرام خود با صفحه ای مشابه صفحه زیر روبرو می شوید:

روش بازگرداندن اکانت اینستاگرام با استفاده از ایمیل

نرم افزار اینستاگرام نمی تواند برای ایران پیامک بفرستد، شاید دلیل این موضوع فیلترینگ داخلی باشد یا دلیلی دیگر داشته باشد. برای حل چنین مشکلی لازم است که شما به جای ارائه شماره موبایل داخل ایران یک شماره خارج از ایران به نرم افزار ارائه کنید و از آن طریق پیامک را دریافت نمایید.
ما ساخت شماره مجازی را به شما پیشنهاد میکنیم که در این صفحه میتوانید آموزش ها و برنامه های ان را تهیه کنید.
اما شاید چنین کاری ساده نباشد و شما شخصی که در خارج از ایران چنین امکانی را در اختیار شما قرار دهد نداشته باشید، راه حل این مشکل استفاده از پکیج ما در مورد ساخت شماره ی جعلی و مجازی میباشد که میتوانید این پکیج را از این لینک تهیه فرمایید.

البته کاربرانی هستند که قبلا با شماره ی ایرانی ثبت نام کرده اند که پیامک و اس ام اس برای انها ارسال نمیشود که فعلا تنها راه حل استفاده از فیلترشکن هست که ما بزودی اموزشی برای بازیابی اکانت شما خواهیم داشت.

اگر شما با ایمیل ثبت نام کردید و کد برای شما ارسال نمیشود میتوانید از اموزش ما در این صفحه استفاده کنید.

بازیابی اکانت اینستاگرام