App beetalk windows phone - بی تالک ویندوز فون  مسنجری فوق العاده عالی و قدرتمند هست که در این پست بر ان شدیم که این نرم افزار را برای ویندوز فون قرار دهیم تا دوستان این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کنند و بتوانند این نرم افزار را داشته باشند.

مسنجر BeeTalk بیتالک یک مسنجر رایگان و شبکه اجتماعی با اینترفیسی واقعا زیبا و لذت بخش به همراه توابع مومنت و غیره می باشد که با آن می توانید به صورت نامحدود به ارسال و دریافت فایل ها، متن ها و تصاویر بپردازید و با دارا بودن یک پیج اختصاصی و شخصی تمامی حرف ها و متن های خودتان را با دیگر کاربران و دوستان خودتان به اشتراک بگذارید.

توجه داشته باشید ! ویندوز فون ده 10 به بالا از برنامه های APK اندروید پشتیبانی می کند پس برای ویدوز فون های 10 به بالا به پست زیر بروید

::.دانلود اپلیکشین بی تالک برای ویندوز فون 10 به بالا کلیک کنید.::

دانلود بی تالک برای ویندوز فون زیر 10 لطفا رای بدهید

::.ولی متاسفانه هنوز این اپلیکشین محبوب برای سیستم عامل ویندوز فون قرار نگرفته است که تصمیم گرفته ایم با این پست کاری کنیم که این اپلیکشین برای ویندوز فون قرار بگیرد.::

دانلود اپلیکشین بی تالک beetalk برای ویندوز فون

جای خالی اپلیکیشن Beetalk در سیستم عامل ویندوزفون واقعا احساس می شود. چندیست از سوی کاربران درخواست هایی مبنی بر پیگیری این موضوع دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم تا در این راستا امضای شما عزیزان را جمع آوری کنیم و با تکیه بر این سند با ایمیلی که قرار است از سوی سایت ویندوزسنتر به صورت رسمی برای کمپانی Beetalk ارسال شود این درخواست بزرگ را به صورت ضمیمه به اطلاعشان برسانیم. توجه داشته باشید این امر انجام شدنی است و فقط نیاز به رای از سوی شما عزیزان داریم. ما را در این هدف بزرگ یاری نمایید تا بتوانیم این اپلیکیشن محبوب را به استور گوشی های محبوب ویندوزفوی مان بیاوریم و از استفاده آن لذت ببریم.

برای رای دادن فقط کافیست به این لینک بروید و در صفحه ی رسمی ویندوز سنتر در سایت uservoice به این موضوع رای دهید.

برای رای از قسمت vote رای دهید.

+ دانلود بی تالک برای اندروید

+ دانلود بی تالک برای آی او اس و آیپد

+ دانلود بی تالک برای جاوا سیمبین و بادا

+ دانلود بی تالک کامپیوتر

با تشکر منتظر اهدا ارا شما هستیم