Instagram 7.0.0 برنامه رسمی شبکه اجتماعی اینستاگرام برای کاربران اندروید است. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که کاربران آن می‌توانند آخرین تصاویر و ویدیوها را به اشتراک بگذارند.
برنامه اندرویدی این شبکه بین 100,000,000 تا 500,000,000 بار نصب شده که نشان از محبوبیت بالای این شبکه و برنامه اندرویدی آن دارد.
توسط Instagram می‌توانید عکس‌های روزمره را با اعمال فیلترهای گوناگون به آثاری هنری تبدیل کرده و میان دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. همچنین قادر خواهید بود عکس‌ها و لحظاتی را که دوستان در این شبکه به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده نمایید.

ویژگیهای Instagram:
امکان ایجاد افکت blur (تارشدگی) برای ایجاد عمق در تصویر
به اشتراک گذاری سریع تصاویر در Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr و Foursquare
آپلود بدون محدودیت
ارسال مستقیم تصاویر و فیلم‌ها به دوستان
امکان ارسال و دریافت لایک و نظرات

تذکر مهم ! این نسخه برای اندروید بالای 4 به بالا قابل اجرا می باشد و برای اندروید های پایین ترهم به این لینک بروید

محیط برنامه

دانلود برنامه رسمی اینستاگرام برای اندرویددانلود برنامه رسمی اینستاگرام برای اندرویددانلود برنامه رسمی اینستاگرام برای اندرویددانلود برنامه رسمی اینستاگرام برای اندروید
اینستاگرام به طور کامل قابلیت‌های جستجوی اپلیکیشن خود را تغییر داد. با آپدیتی که در قدم اول برای نسخه اندرویدی این اپلیکیشن منتشر شده، کاربران می‌توانند تصاویر مربوط به یک مراسم یا اتفاق را همزمان با رخ‌دادن آن تماشا کنند.
علاوه بر این، امکان مشاهده تصاویر با موضوعی خاص هم از طریق هشتگ و لوکیشن و غیره فراهم شده است.
سیستم‌های جستجو و گشت‌وگذار از طریق هشتگ تا قبل از این آپدیت مورد انتقاد بسیاری از کاربران قرار داشت. در نسخه‌های قبل جستجو بر اساس هشتگ‌ها امکان‌پذیر بود، اما تب Explore آن بسیار ابتدایی طراحی شده بود و گشت‌وگذار تنها از طریق دو زیرمجموعه یعنی Photos و یا People انجام می‌شد.
اما در نسخه جدید به محض بازکردن ایستاگرام می‌توانید اتفاقات داغ دنیا را در قالب تگ‌ها و هشتگ‌ها مختلف مشاهده کنید. دسته‌بندی‌های جدیدتر و جزیی‌تری هم به اینستاگرام اضافه شده که در تصویر زیر تعدادی از آن‌ها را مانند Discover New People و یا Towering Rocks مشاهده می‌کنید.
ولی شاید مهم‌ترین ویژگی نسخه جدید اینستاگرام، قابلیت دنبال‌کردن و مشاهده آنی تصاویر اتفاقات در سرتاسر دنیا باشد که اینستاگرام از بدو تأسیس در صدد راه‌اندازی آن بوده است. آپدیت امروز قطعاً بر محبوبیت و کاربرد این شبکه اجتماعی خواهد افزود.

دانلود اینستاگرام با لینک مستقیم
عنوان: دانلود اینستاگرام
حجم: 8.4 مگابایت
توضیحات: دانلود اینستاگرام برای اندروید

×××