کمپانی گوگل یکی از بزرگترین کمپانی های فعال در حوزه اینترنت است که کم تر کسی در دنیای مجازی وجود دارد که نام این کمپانی را نشنیده باشد . یکی از محصولات فوق العاده گوگل که می تواند در سفرها به شما بسیار کمک کند سیستم نقشه گوگل است که امروز قصد داریم تا برنامه آن را در وب سایت اینستاگرام ها برای گوشی های هوشمند اندرویدی معرفی کنیم .
برنامه گوگل مپ Maps – Navigation & Transit عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما کمک می کند تا در هنگام مسافرت و یا در سفرهای شهری بتوانید به سرعت به کمک جی پی اس موقعیت خود را شناسایی کنید و مسیرهایی را انتخاب نمایید که ترافیکهای کم تر و دسترسی سریع تر به مقصد شما داشته باشند . شاید یکی از جالب توجه ترین نکات این برنامه شناسایی ترافیک است به طوری که می تواند به طور لحظه ای مسیرهای پر ترافیک را مشخص کند و راه های جایگزینی برای شما معرفی کند تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید و به سرعت بیشتری به مقصد برسید . البته این ویژگی تنها ویژگی مثبت برنامه نیست بلکه نشان دادن مکانهای تفریحی ،پمپ بنزین و …. باعث می شود که یک همسفر خوب برای شما به شمار آید .

دانلود Google Maps گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندرویددانلود Google Maps گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندروید

قابلیت های برنامه Google Maps گوگل مپ :

    آپدیت لحظه ای مسیرها و شناسایی مکان های پر ترافیک
    نشان دادن خط های اتوبوس و قطار
    سیستم ناوبری پیشرفته برای سریع تر رسیدن به مقصد
    نمایش مکانهای استراحت و پمپ بنزین های موجود در مسیر
    پیدا کردن بهترین رستوران ها و مکانهای تفریحی در مکان شما
    نقشه های آفلاین برای دسترسی بهتر بدون نیاز به اینترنت
با دانلود مپ گوگل دیگر نگران گم شدن یا پیدا نکردن ادرس نباشید چرا که با این برنامه می توانید به سرعت و به سادگی به مکان خود دسترسی پیدا کنید و از سفر خود بدون هیچ نگرانی ای لذت ببرید . این برنامه هم اکنون از طریق وب سایت InstaGramha قابل دریافت است .

تغییرات نسخه جدید:

    رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

محیط برنامه

دانلود Google Maps گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندرویددانلود Google Maps گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندروید

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 57 مگابایت
توضیحات: دانلود Google-MapsBeta_10.11.0 اندروید