زاپیا گو Zapya Go آخرین نرم افزار به اشتراک گذاری فایل سریع و ساده است که توسط همان تیمی ساخته شده است که برنامه زاپیا داغترین نرم افزار انتقال فایل متقابل پلت فرم را ایجاد کرده است.

ZapyaGo دارای همه ویژگی های است که شما در مورد برنامه زاپیا دوست داشته اید به جز در یک بسته کوچکتر.
Zapya Go به اندازه ای کوچک است که کمتر از فضای ذخیره سازی خود استفاده می کند و به فضای گوشی شما کمک می کند. در داخل برنامه، می توانید فایل ها را سریع تر و به راحتی فایل های گوشی خود مدیریت کنید. همچنین بازی های آنلاین وجود دارد به طوری که شما می توانید برخی از زمان بازی در حال حرکت است. همچنین میتوانید از برنامه مشابه به این یعنی شیریت نیز دیدن کنید.

zapyago


قابلیت های برنامه Zapya Go زاپیا گو :

سازگار: Zapya Go سازگار با Zapya و Zapya MiniShare است، بنابراین شما به راحتی می توانید با کسانی که در اطراف شما هستند به اشتراک بگذارید.
به اشتراک گذاری آفلاین: برای اشتراک فایل ها با استفاده از Zapya Go نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.
به اشتراک گذاری QR کد: به اشتراک گذاری و دریافت فایل ها به راحتی با استفاده از کدهای QR
به اشتراک گذاری گروه: آیا می خواهید فایل ها را با بیش از یک نفر به اشتراک بگذارید؟ ایجاد گروه Zapya Go و عضویت در گروه به شما امکان می دهد به راحتی با چندین نفر به اشتراک بگذارید.
پلت فرم بازی: به اشتراک گذاری فایل ها و به اشتراک گذاری سرگرم کننده! Zapya Go مجموعه ای از بازی های آنلاین را برای شما انتخاب می کند.
چندین زبان: برنامه پشتیبانی از زبان چینی (ساده شده)، انگلیسی، اسپانیایی، روسی، تایلندی و اندونزی
چت آنلاین: گفتگو با دوستان خود بدون نیاز به اتصال به اینترنت و یا تلفن همراه!
آسان در حافظه: برنامه به عنوان برنامه پس زمینه اجرا نمی شود، در نتیجه مصرف حافظه کمتر بر روی دستگاه گوشی های هوشمند خود.

تغییرات نسخه جدید Zapya Go 1.6.2:

رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

zapyago

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 4.91 مگابایت
توضیحات: دانلود برنامه زاپیا گو ZapyaGo اندروید