این برنامه 3 در 1 است و نیاز نیست برای لایک یک برنامه و برای فالو 1 برنامه و برای کامنت یک برنامه جدا داشته باشید، هر 3 در 1 برنامه موجود است و این باعث می شود شما سکه های رایگان بیشتری کسب کنید.

این برنامه رایگان است پس دانلود کنید و راحت لایک ها و کامنت ها و فالوئر های خود را زیاد کنید.
برای اولین بار در جهان و ایران می توانید در قسمت کامنت ها، کامنت های دلخواه خودت اضافه کنی و برای عکسات سفارش بدی.
حوه کار:
شما با لایک، فالو و کامنت کردن عکس‌های بقیه کاربران سکه بدست میارید و با استفاده از همون سکه‌ها می‌تونید درخواست لایک بدید.
هر چه سکه‌هاتون بیشتر باشه لایک و فالو و کامنت بیشتری می‌گیرید و عکس های شما توسط کاربران حقیقی و داخل کشور، لایک می‌شوند
این کارو برای همه عکسهای قدیمی و جدیدتون در هر زمان می‌تونید انجام بدید.


✔✔✔ امکانات :
✔ کامنت سفارشی : شما در برنامه کامنت های مورد نظر خود را می نویسید و سفارش خود را ثبت می کند، سپس کاربرانی که کامنت می کنند، کامنت های مورد نظر شما را انجام می دهند، البته می توانید کامنت های پیش فرض سیستم را نیز سفارش دهید که به زبان های فارسی، انگلیسی و فینگلیش هستند.

✔ فالو چکر : سیستم برنامه به صورتی است که تا 1 ماه بعد از فالو کردن، در صورتی که آن فالو شد، برنامه متوجه می شود و کاربر دریافت کننده سکه 2 برابر سکه های دریافتی جریمه می شود و کاربر سفارش دهنده فالو سکه خرج شده را پس می گیرد.

✔ گزینه اتو سکه : وقت ندارید که بیای توی نرم افزار و عکس های دیگران را لایک کنی تا سکه رایگان دریافت کنید؟این گزینه برای شماست، با روشن بودن این گزینه، نرم افزار در صورتی که هم بسته باشد برای شما سکه جمع آوری می کند و شما می توانید سکه ها را به راحتی خرج کنید.

✔ گزینه لود نکردن عکس ها : شما با این گزینه می توانید نمایش عکس هایی که برای لایک و فالو و کامنت در برنامه نمایش داده می شود را غیر فعال کنید تا هم مصرف اینترنت شما کم شود و هم سرعت بیشتری داشته باشید.

✔ تاریخچه خرید و سفارش: در نرم افزار شما می توانید سفارش ها و خرید های خود را با تمام جزییات مشاهده کنید.

توجه کنید:

1- در صورت سفارش لایک، فالوئر و لایک اکانت شما باید تا اتمام سفارش به صورت پابلیک باشد (پرایوت نباشد)، در صورتی که پابلیک نباشد مسئولیت مستقیم انجام نشدن سفارش با خود کاربر است.
2- بعد از نصب این برنامه پیج اینستالایک فالو می شود.
3- لایک ها،فالور ها و کامنت های، کاملا ایرانی هستند.

■ ■ ■  سکه های رایگان بیشتر برای شما ■ ■ ■
■  50 سکه رایگان با اولین ورود به برنامه.
■  با معرفی برنامه به هر کاربر شما 100 سکه رایگان دریافت می کنید.
■  در گردونه شانس می توانید هر 24 ساعت تا 100 سکه رایگان دریافت کنید.
■  در قسمت سفارش لایک،فالو و کامنت با هر سفارش شما اشانتیون دریافت می کنید.
■  در قسمت خرید سکه با هر خرید شما مقداری سکه رایگان بیشتر دریافت می کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نظر در مورد برنامه شما می توانید در برنامه در قسمت تماس با ما مشکل و یا نظر خود را بیان کنید. نکته: این برنامه به هیچ‌یک از اطلاعات حساب شما دسترسی ندارد و تمام اطلاعات شما نزد اینستاگرام محفوظ است و این برنامه فقط از API اینستاگرام استفاده میکند و لاگین شدن شما در اپلیکیشن کاملا توسط اینستاگرام انجام می‌شود. این برنامه، توسط  APIاینستاگرام میتواند از طرف شما لایک، فالو و کامنت بگذارد

برای دانلود کد زیر را اسکن کنید

برنامهٔ QR Code


***