فروش سایت و دامنه اینستاگرام ها (برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سایت و دامنه اینجا کلیک کنید)

دانلود برنامه اینستاگرام کامپیوتر مرورگر کروم گوگل

  • ۹۶۷۳

دانلود برنامه اینستاگرام به صورت مستقیم برای کامپیوتر بله درست می شنوید ما این بار برنامه ای قرار داده ایم که با استفاده از مرورگر خود می توانید اینستاگرام با تمام امکانات داشته باشید این برنامه رسمی و بسیار کم حجم و بدون دردسر است.

Instagram for Chrome is a small plugin that allows users of the popular photo-sharing social network to check out their 'feed', comment, and 'like' images from their browser.

The Instagram for Chrome ابزاری جالب و کاربردی است برای کسانی که دوست دارند عکس های اینستای خود را علاوه بر موبایل در کامپیوتر شخصی خود نیز داشته باشند و بتوانند از این نرم افزار در ویندوز هم استفاده کنند.
The best part of the application, besides being able to access Instagram from your computer, is that using it is as easy as clicking an icon in the upper left-hand corner of the browser, which creates a small tab with a similar aspect to the original iPhone app.

Instagram For ChromeInstagram For ChromeInstagram For Chrome

یک افزونه کوچک برای گوگل کروم که مشخصات عمومی را نشان می دهد و اجازه می دهد تا کاربران از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاری عکس های محبوب خود بپردازند و مثل نسخه های موبایل بتوانند از اینستاگرام استفاده کنند.
بهترین بخش از نرم افزار، این است که با استفاده از آن به آسانی و یک کلیک بر روی آیکون در گوشه بالا سمت راست مرورگر، که ایجاد یک تب کوچک با آیکون اصلی اینستاگرام می باشد.

From this tab you can view photos, easily leave comments, and of course, 'like' them. You can also check out user profiles, follow and unfollow users, and see most current popular photos.
از این برگه شما می توانید عکس ها را مشاهده کنید، و به راحتی نظر ارسال کنند، شما می توانید همانند نسخه ی اصلی اینستاگرام کارهای روز مره ی خود را در مرورگر کروم انجام دهید.

دانلود برنامه اینستاگرام کامپیوتر

این برنامه که نوعی افزونه برای مرورگر کروم به شمار میرود هم کم حجم است و هم کامل ! به طوری که ظاهرش دقیقا از روی اینستاگرام موبایل طراحی شده تا شما با محیطی آشنا مواجه شوید.

با نصب این نرم افزار به تمامی امکاناتی که بر روی اینستا میخواهید مثل عکس های جدید ، پروفایل خود و …. میتوانید دسترسی داشته باشید. درخواست های دوستی جدید ، لایک ها و کامنت ها و لینک های اینستا همگی در این برنامه هم قابل مشاهده اند.

Instagram for Chrome is a useful extension that, thanks to its extreme ease of use and fluid performance, is indispensable for any frequent Instagram user.

دانلود برنامه اینستاگرام کامپیوتر

خوبی این برنامه این است که به شما اجازه میدهد بدون نیاز به ورود به سایت اینستاگرام و فقط با استفاده از مرورگر کروم به راحتی به اکانت اینستای خود دسترسی داشته باشید.

::. آموزش نصب اینستاگرام بر روی کامپیوتر از طریق شبیه ساز اندروید نوکس پلیر .::

::. آموزش نصب اینستاگرام بر روی کامپیوتر از طریق شبیه ساز اندروید بلو استکس .::

::. دانلود اینستاگرام برای ویندوز 7 . 8 . 9 . 10 و xp با لینک مستقیم .::

Download Instagram computer

download ورود به صفحه نصب افزونه برای مرورگر کروم

راهنمای نصب : با مرورگر کروم وارد لینک بالا شوید و روی Add To Chrome کلیک کنید.

همانند تصویر زیر انجام دهید

آموزش نصب اینستاگرام کامپیوتر

***

فروش سایت و دامنه اینستاگرام ها (برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سایت و دامنه اینجا کلیک کنید)

  • این برنامه مخصوص کروم می باشد؟
    روی موزیلا نصب نمیشه؟
    پاسخ مدیر :
    نه این افزونه مخصوص گوگل کروم میباشد
  • محمد علی نیکو
    بسیار عالی ممنون
    پاسخ مدیر :
    خواهش وظیفه هست
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

فروش سایت و دامنه اینستاگرام ها (برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سایت و دامنه اینجا کلیک کنید)