کاربران اینستاگرام گاهی اوقات دچار مشکلی در هنگام ورود به اکانت خود می شوند و اینکه ناگهانی حساب کاربری آنها غیر فعال می شود و ارور Your account has been disabled for violating our terms ورود به برنامه ظاهر می شود حال ما میخوام راه حل کوتاهی رو براتون توضیح دهیم و شما رو برای رفع اشکال این برنامه همراهی کنیم.

#هشتگ آموزش تصویری حل مشکلات اینستاگرام

اول باید مطمئن باشیم که حساب کاربری ما بر روی نسخه برنامه آندرویدی کنونی و بر روی گوشی ما وارد نمی شود ، اگر بروی روی دستگاه های دیگر این مشکل به وجود نیامد حتما باید از این راه استفاده کنیم. همچنین میتوانید با نسخه وب اینستاگرام تست کنید در صورتی که بدون مشکل وارد اکانت شد با استفاده از این آموزش میتوانید مشکل را برطرف کنید.

::. ابتدا یاد بگیرید که چگونه Deactive یا حذف نشوید کلیک کنید .::

این آموزش مخصوص افرادی هست که فقط با گوشی خود نمی توانند وارد اکانت خود بشوند و ما طی تحقیقاتی که انجام داده ایم اینستاگرام در نسخه های جدیدش این مشکلات را برای کاربران دارد ولی با نسخه های قدیمی تر خود این مشکل را می توانید رفع کنید.!!!

برنامه رفع مشکل غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام در اندروید

1-ابتدا باید نسخه کنونی برنامه اینستاگرام نصب شده در دستگاه خود را حذف کنید.

2 -برای حذف اپلیکیشن Instagram مراحل زیر را طی نمایید:

به Settings بروید.

وارد Apps شوید.

به تب Downloads بروید.

در میان لیست اپ‌ها، Instagram را یافته و آن را لمس کنید.

سپس دکمه‌ی Uninstall را لمس نمایید و مراحل حذف را طی کنید.

*نمونه ی دیگر از حذف کردن اینستاگرام طی مراحل زیر :

برای پاک کردن برنامه : به منوی تنظیمات بروید و از قسمت مدیر برنامه ، نرم افزار اینستاگرام را انتخاب کنید و بروی گزینه لغو نصب کلیک کنید.

3-بعد باید نسخه ی ۴ اینستاگرام را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.( دانلود و خرید برنامه رسمی اینستاگرام نسخه ی 4 پایین مطلب )

4-نرم افزار رو دانلود کنید و بعد از نصب برنامه اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.

5-مشاهده میکنید که اکانت شما بر روی برنامه فعال شده است.و بعد از این عمل شما می توانید باز هم اخرین نسخه های اینستاگرام مطابق اندروید خودتون را نصب کنید

توجه : دوستان نصب این نسخه فقط جهت رفع این ارور می باشد و بعد از آن می توانید با هر نسخه ای وارد برنامه شوید( برنامه کاملا تست شده است )

برای آپدیت نسخه ۴ اینستاگرام به آخرین ورژن برنامه می توانید از این قسمت دانلود و سپس نصب کنید . و می توانید در عین حال از آخرین ورژن برنامه بدون مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری لذت ببرید.

اگر شما جزو این دسته از کاربران نیستید و شما نمی توانید با هیچ سیستمی وارد اکانت خود شوید اینجا کلیک کنید

دریافت برنامه با لینک مستقیم
حجم: 15.7 مگابایت

***