شاید یک روز لازم شود که بخواهید به طور موقت از دنیای اینستاگرام، خداحافظی کنید و بعد از مدت کوتاهی دوباره به این فضا برگردید. بسیاری از افراد نا آگاه و عجول سریعا اقدام به حذف صفحه اینستاگرام خود می نمایند. اما امروز ما به شما آموزش می دهد تا در مواقع ضروری، اینستاگرام خود را غیر فعال کنید تا در دفعات بعدی، آن را فعال کنید و فعالیت های خود را از سر گیرید.

آموزش تصویری غیر فعال سازی موقت اکانت اینستاگرام

برای این کار ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary

به محض باز کردن این صفحه اینستاگرام از شما می خواهد که نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید:

آموزش تصویری غیر فعال سازی موقت اکانت اینستاگرام

وقتی که اطلاعات کاربری خود را وارد کردید و LOG iN شدید، وارد صفحه ای می شوید که با عنوان Temporarily Disable Your Account شناخته می شود.

#هشتگ آموزش اینستاگرام

در این جا اینستاگرام از شما می خواهد که علت خروج موقتی خود را از این شبکه بیان کنید. بنابراین جلوی گزینه ?Why are you disabling your account یک منوی باز شونده قرار دارد که اگر آن را کلیک کنید می توانید به راحتی، دلیل های از پیش نوشته شده را مشاهده و آن چه به شما نزدیک تر است را انتخاب کنید.

آموزش تصویری غیر فعال سازی موقت اکانت اینستاگرام

در این حال دوباره از شما پسورد اکانت خواسته می شود. رمز مورد نظر را وارد کنید و در انتها روی دکمه قرمز رنگ Temporarily Disable Account کلیک کنید تا اکانت شما موقتا غیر فعال شود.

تا زمانی که پیام Your account has been temporarily disabled را مشاهده نکرده اید، نباید مطمئن باشید که صفحه شما غیر فعال شده است. می توانید از دوستانتان بخواهید تا صفحه شما را تست کنند و به شما بگویند که وضعیت آن چگونه است.

اگر به هر دلیلی در کمتر از ۷ روز از غیر فعال کردن پیج خود پشیمان شدید برای برگشت مشکلی ندارید. اما در هر ۷ روز یک بار شما از طریق این شبکه مجاز خواهید بود که اینستاگرام خود را غیر فعال کنید. بنابراین به این موضوع دقت کنید.

نکته: بعد از غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام، برای تصاویر و فیلم های تان جای هیچ گونه نگرانی نیست. بنابراین می توانید با خیال راحت بعد از فعال سازی، دوباره آن ها را ببینید و به فعالیت قبلی خود باز گردید.

نظر خود را با ما در این باره در میان بگذارید و علت هایی که می تواند موجب ترک اینستاگرام شود را بیان کنید. البته خوب است کمی هم در مورد مضرات غیرفعال سازی اکانت های پر فالوور صحبت کنید. این لینک را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا دوستان تان بتوانند با دریافت آموزش های اینستاگرام بتوانند در این شبکه بهتر فعالیت کنند.

اگر شما از نسخه ی جدید اینستا استفاده میکنید میتوانید از طریق این صفحه آموزش مربوط به نسخه ی قدیمی را ببینید

***