نرم افزار InstaRepost اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. این روزها شبکه های اجتماعی محل برقراری ارتباط بین کاربران اینترنتی شده است و هر کسی بنا به وضعیت و حالات خود اقدام به پست کردن یک تصویر یا متن در پروفایل خود در زمان های مختلف می کند.

در این دنیای بدون مرز بعضا خلاقیت های زیادی از طرف کاربران زیادی هنگام پست کردن مشاهده می شود. شاید شما هم جزو افرادی باشید که دوست دارند برخی از پست ها را بدون کپی کردن و با رعایت کپی رایت در پروفایل خود استفاده کنند. در شبکه های اجتماعی بزرگ و مشهور دنیا همچون فیسبوک و توییتر برای این کار از عملکرد های Retweet و Share استفاده شده است.

دانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepost

اما در اینستاگرام شما همچین گذینه ای را برای اشتراک گذاری پست ها پیدا نخواهید کرد. حال شما با نصب کردن این برنامه بر روی گوشی و تبلت می توانید امکان Repost کردن پست های دیگر کاربران را فراهم کنید. به کمک این برنامه دیگر از گرفتن اسکرین شات و دیگر روش های مزخرف بی نیاز خواهید شد. تمامی فرایند اشتراک گذاری پست ها در این برنامه فقط در 2 مرحله انجام می شود. در مرحله ی اول پست های بسیار جذاب را از دیگر کاربران پیدا کرده و دکمه آبی رنگ Repost را فشار دهید. با این کار عکس و متن پست موردنظر به پروفایل شما به عنوان یک پست اصلی اضافه شده و گوشه تصویر یک آیکون کوچک به نشانه Repost قرار خواهد گرفت که البته می توانید آن را حذف کنید.

دانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepostدانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepostدانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepost

ویژگی های برنامه:

- ارسال مجدد عکس ها و پست های کاربران از فید یا لایک های اینستاگرام

- کمک کردن به دنیال کنندگان با ارسال مجدد عکس های بسیار جذاب

- جستجو کردن بین کاربران و هشتگ ها برای یافتن عکس های بسیار جذاب

- دارای تب پست های محبوب برای مشاهده عکس ها و افرادی که بیش از دیگران پست مجدد شده اند

- امکان لایک کردن پست ها و دنبال کردن کاربران از درون برنامه

- مدیریت چندین حساب کاربری اینستاگرام

- امکان حذف علامت Repost

ویژگی های جدید برنامه:

- رفع اشکال تازه سازی پست ها

دانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepostدانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepostدانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepostدانلود برنامه اشتراک عکس دیگران اینستاگرام InstaRepost

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 6.98 مگابایت
توضیحات: دانلود برنامه کمکی instarepost اینستاگرام

***