fooView را میتوان به عنوان دستیار هوشمند معرفی کرد که علاوه بر قلم لمسی گلکسی نوت (اسکرین شات و ترجمه)، ویژگی ها و قابلیت های دیگری دارد که کاربردی هستند.این برنامه را کمپانی fooView Inc. خلق کرده و با قیمت رایگان در سایت ما آماده دانلود است.این برنامه یک آیکون شناور فعال دارد. این ابزار کار آمد بسیاری از کارها را برای شما انجام می دهد.آیکون شناور قابلیت های متعددی دارد که به دوتا از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.با fooView همانند گلکسی نوت از بخش های دلخواه اسکرین شات می گیرید و متن های انتخاب شده را ترجمه می کنید.

از دیگر ویژگی های fooView می توان به قابلیت ضبط ویدئو از صفحه نمایش اشاره کرد.برای شروع روی آیکون لمس طولانی کنید و سپس گزینه Regional Screen Recorder را انتخاب کنید و با استارت، کار خود را شروع نمائید.همچنین دسترسی به حافظه Clipboard را در fooView نمیتوان نادیده گرفت.در این قسمت می توانید تا ۲۰۰ متن را در حافظه ذخیره سازید و این متن ها به هیچ وجه با یکدیگر اشتباه نمی شوند.دسترسی به متون کپی شده بسیار ساده است و هر کدام در پنجره ای جداگانه نمایش داده می شوند.

دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند

ویژگی‌های برنامه fooView اندروید : 

-شبیه‌سازی دکمه‌ های Back, Home و Recent

-قابلیت تب سریع بین برنامه ها

-قابلیت ضبط فیلم از صفحه نمایش

-امکان دستیابی به کلیپ بورد

-جستجو بر اساس عکس در گوگل

-قابلیت تبدیل عکس به متن قابل ویرایش

-وجود مرورگر و فایل منیجر داخلی، بازی ساده، مدیریت اپلیکیشن‌ها و غیره در برنامه

دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند

1- دیوایس هایی که اندروید ۵ یا بالاتر دارند بدون نیاز به روت بودن گوشی امکان استفاده از تمامی قابلیت های برنامه را دارند.
2- استفاده از ویژگی اسکرین شات (ثبت عکس، ترجمه و جستجو بر اساس تصویر) در اندروید ۴.۴ و پایین‌تر نیازمند دسترسی روت خواهد بود.

دانلود برنامه اسکرین شات گرفتن از صفحه fooView دستیار لمسی هوشمند

اگر می خواهید از صفحه ی گوشی خود فیلم برداری کنید به این صفحه بروید

دانلود با لینک مستقیم

***