شاید تا به حال برای شما این اتفاق نیز افتاده باشد که عکسی زیبا را دارید و می‌خواهید آن را در برنامه اینستاگرام بگذارید اما ناگهان متوجه قالب غیرمربعی آن می‌شوید. خوب در این مواقع اگر از گذاشتن آن عکس صرفنظر نکنید مطمئنا می‌دانید که بر اساس قالب مربعی عکس شما برش می‌خورد و مسلما این موضوع باعث به هم ریختن تصویر خواهد شد.
اگر تا به حال به این موضوع برخورد کرده‌اید و راه حلی برای آن نداشتید بهتر است این مقاله را بخوانید تا از این پس به راحتی بتوانید عکسها داخواه را با ابعاد اصلی آنها به اشتراک بگذارید. در فروشگاه Apple انواع برنامه‌های مختلف برای به اشتراک گذاری عکس‌ها با همان ابعاد اولیه آنها در اینستاگرام وجود دارد. اما یکی از بهترین آنها برنامه InstaSize است.

از این لینک ابتدا این برنامه را از سایت ما دانلود کنید.

بعد از دانلود برنامه مراحل زیر تا طی کنید تا بتوانید عکس غیرمربعی خود را در اینستاگرام آپلود کنید.
- برنامه InstaSize را اجرا کنید.
- عکس دلخواه خود را انتخاب کنید.
- گزینه InstaSize را از پایین صفحه انتخاب کنید. اگر عکس دلخواهتان هنوز انتخاب نشده بود.
- حالا گزینه Borders را از همان پایین انتخاب کنید. سپس رنگ و قالبی را که دوست دارید دور عکس شما را دربرگیرد را انتخاب کنید. البته پیشنهاد می‌کنم رنگ سفید را جهت جلوگیری از به ریختن و خراب کردن حاشیه عکس انتخاب کنید.
- البته فیلترها و امکانات دیگری نیز برای تغییر عکس شما وجود دارد که می‌توانید از آنها نیز بهره ببرید.
- در انتها علامت اشتراک گذاری بالا سمت راست صفحه را بزنید.
- حالا عبارت و مطلب دلخواه برای اشتراک گذاری عکس خود را بنویسید و روی گزینه Instagram بزنید.
- گزینه Open in Instagram را در صفحه اشتراک گذاری انتخاب کنید.
- در انتها وارد محیط اینستاگرام شده و می‌توانید تغییرات دیگر مد نظر خود را نیز داده و سپس مثل هر عکس دیگری آن را به اشتراک بگذارید.

#هشتگ آموزش اینستاگرام

***