اینستاگرام یکی از محبوب‌ ترین اپلیکیشنهای فعلی موجود و مرتبط با شبکه های اجتماعیست، متاسفانه گاهی در این برنامه باگ هایی دیده می‌ شود.
لازم دانستیم که در مقاله ای به آموزش رفع مشکل بازنشدن اینستاگرام و Crash شدن آن بپردازیم. اگر در رابطه با هر یک از بخشهای شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتر داشتید،  از طریق نظرات تماس و از آنها راهنمایی دقیق‌ تر بخواهید.

مشکل عدم اتصال به اکانت

یکی از رایجترین مشکلاتی که اکثر کاربران پس از sign out و دوباره sign in شدن به اینستاگرام دارند، مشکل عدم اتصال به اکانتشان میباشد. بسیاری از افراد پس از اینکه برنامه اینستاگرام را از گوشی خود حذف میکنند یا از اکانت خود لاگ اوت میکنند، برای دوباره وصل شدن به اکانت خود به مشکل بر میخورند. مشکل رایجی که بین این افراد وجود دارد، معمولا عدم دقت در نحوه وارد کردن اطلاعات، در مکان صحیح میباشد. حتما قبل از لاگین کردن به اکانت خود، از وارد کردن صحیح اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید. اما اگر با  بازهم نتوانستید به اکانت خود متصل شوید، بهترین پیشنهاد، اتصال به اکانت از طریق ایمیل میباشد.

البته ما آموزش در این مورد داریم که میتوانید در این صفحه مشاهده فرماید.

برنامه اینستاگرام را حذف و دوباره جدید ترین نسخه آن را نصب کنید

راه حل دوم مربوط به حذف و نصب دوباره جدید ترین نسخه برنامه اینستاگرام بر روی دستگاه می‌ شود. توصیه می‌ کنیم که حتما برای نصب جدید ترین نسخه اینستاگرام از سایت ما در این صفحه استفاده کنید.(تمامی نسخه ها موجود اینستاگرام مربوط به اندروید شما) در بسیاری از شرایط دیده شده که انجام این کار منجر به رفع مشکل بازنشدن اینستاگرام و Crash شدن آن یا حتی کند شدن عملکرد اپلیکیشن می‌ شود.

اگر نیاز به آموزش های بیشتری دارید حتما این آموزش ها را در این صفحه ببینید.

از کامپیوتر استفاده کنید!

راه حل آخری که توصیه می‌ کنیم برای مقابله با مشکل بازنشدن اینستاگرام در اندروید و کرشهای آن به کار ببرید، مربوط به استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر می‌ شود. برای مثال می‌ توانید شبیه ساز بلو استکس را بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب و سپس اپلیکیشن اینستاگرام را بدون هیچ مشکل و کاملا مشابه با اندروید بر روی کامپیوتر اجرا کنید.

که ما آموزش های فراوانی برای نصب اینستاگرام در کامپیوتر در سایت قرار داده ایم که میتوانید در این صفحه ببینید.