آموزش تصویری حذف اکانت اینستاگرام فارسی در اندروید

  • ۹۳۳

ممکن است بعد از استفاده از شبکه اجتمایی شما نیاز داشته باشید که اکانتی را که ایجاد کرده بودین حذف کنید با توجه به اینکه فعلا امکان حذف اکانت اینستاگرام در اپلیکیشن آن وجود ندارد شما برای انجام این کار باید از وب سایت برنامه استفاده کنید برای انجام این کار میتوانید با ما همراه شوید .
برای وارد شدن به صفحه‌ی حذف اکانت ایستاگرام خود ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود Log in را زده و وارد اکانت کاربری خود شوید توجه کنید در صورتی که نام کاربری خود را فراموش کرده اید به این صفحه بروید و  رمز خود را فراموش کرده اید از آموزش بازیابی رمز اکانت اینستاگرام دیدن کنید .

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent/

آموزش تصویری حذف اکانت اینستاگرام فارسی در اندروید

در صفحه‌ی باز شده در قسمت Why Are You Deleting Your Account یک جواب سوال برای پاک کردن اکانت اینستاگرام خودتان بنویسید.مهم نیست این دلیل درست باشد یا خیرفقط نباید این کادر را خالی قرار دهید  که ما گزینه something else را انتخاب میکنیم.

آموزش تصویری حذف اکانت اینستاگرام فارسی در اندروید

پس از نوشتن دلیل، کادری باز می‌شود که شما در آنجا باید پسورد اکانت وارد کنید و در آخر گزینه Permanently Disable My Account را انتخاب میکنید و OKکنید ، شما موفق شدید اکانت خود را به صورت دائم پاک کنید.
پس از حذف اکانت، شخص دیگری نمی تواند صاحب آن اکانت (نام کاربری) شود.
در واقع شما پس از اینکه اکانت خود را حذف نمودید، شخص دیگری نمی تواند نام کاربری حذف شده شما را دوباره ثبت کند.

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.