افزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپد :: اینستاگرام ها | مرجع تخصصی دانلود و آموزش شبکه های اجتماعی

افزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپد

هر روزه میلیون ها عکس در اینستاگرام به انتشار گذاشته می شود و هر یک از این عکس ها حداکثر چند ثانیه وقت دارند تا نظر کاربران را جلب کنند. یکی از سوالات رایج بین کاربران افزایش لایک عکس ها در اینستاگرام است. در این پست به معرفی محبوب ترین App در گروه شبکه های اجتماعی اپ استور سیبچه می پردازیم!
اینستالایک تنها اپ ایرانی است که به کاربران کمک می کند عکس های اینستاگرام خود را به هزاران کاربر دیگر نمایش دهند و لایک دریافت کنند! طریقه کار با برنامه به این شکل است که عکس های بقیه کاربران را مشاهده می کنید و د صورت علاقه لایک می کنید. برای هر لایک برنامه به شما سکه می دهد و با این سکه ها می توانید عکس خود را به هزاران کاربر دیگر نمایش دهید و لایک دریافت کنید!

افزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپدافزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپد

یکی از نکات جالب برنامه این است که شما سکه را برای تعداد لایک پرداخت می کنید. یعنی اگر شما 1000 لایک درخواست کنید، برنامه عکس شما را به هزار کاربرش نمایش می دهد تا 1000 نفر آن را بپسندند و لایک کنند!
قابلیت خاص دیگر InstaLike نمایش اطلاعات پروفایل شما است که برای جذب Follower تاثیر بسیاری دارد! تمامی کاربران این اپلیکیشن ایرانی هستند و دستگاه آیفون دارند. این فرصت استثنایی است برای صاحبان پیج های اینستاگرام که تمایل دارند تا محصولات و اجناس خود را برای کاربران آیفونی ایرانی تبلیغ کنند!

افزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپدافزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپد

این اپلیکیشن بی نظیر به صورت رایگان در سیبچه منتشر شده است. پس فرصت خوبی برای شما کاربران گرامی فراهم است تا لایک و دنبال کننده های پروفایل اینستاگرام خود را افزایش دهید. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن و نحوه کار با آن به لینک سیبچه مراجعه کنید.

افزایش لایک و دنبال کننده اینستاگرام با اپلیکیشن ایرانی InstaLike برای آیفون و آیپد

| | چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷، ۰۴:۵۸ ب.ظ | | برنامه | | آی او اس | | دانلود برنامه
| | نویسنده : اینستا گرام ها
لطفا قبل از نظر دادن به این پست حتما موارد زیر را بخوانید
شما می توانید نظرات خود را پیرامون این مطلب ارسال فرمایید،نظرات شما می تواند در تایید و یا نقد این مطلب و یا مبتنی بر نظر شخصی خودتان باشد.
لطفا در مورد موضوع اصلی پست نظر دهید و برای بحث های جدید، نظرتون رو در قسمت تماس با من ارسال کنید.
کامنت هایی که در پاسخ به نظر دیگران و یا نقد کامنت سایرین باشند،تنها در صورت رعایت ادب و نزاکت تایید خواهند شد.
قبل از نظر دادن اگر بیانی هستید،روی وارد شوید کلیک کنید تا مشخصات شما به صورت خودکار ظاهر شود.
نظراتی که خصوصی ارسال می شوند،قابلیت نمایش عمومی در این پست را ندارند.
کامنت های تبلیغاتی یا کامنت هایی که جهت گرفتن بک لینک ارسال می شوند،ستاره دار یا تایید نخواهند شد.
کامنت هایی که حاوی توهین،تمسخر،تهمت نسبت به قومیت ها و نیز اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند تایید نخواهند شد.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تمامی حقوق برای اینستاگرام ها | مرجع تخصصی دانلود و آموزش شبکه های اجتماعی