یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام قلم پاک کننده یا “Eraser Brush” است که آموزش استفاده از قلم پاک کننده رو براتون قرار داده ایم . قبل از معرفی ابزار قلم پاک کننده، تنها سه نوع قلم و ابزار طراحی برای بخش استوری اینستاگرام وجود داشت که با بروزرسانی اینستاگرام یک پاک کن نیز در سمت راست ابزار های طراحی اضافه شده است.با استفاده از این ابزار جدید می توانید آثار خلاقانه هنری را به عنوان استوری برای خود منتشر کنید. برای این کار کافیست با استفاده از ابزار های موجود، یک لایه ی رنگی روی کل عکس یا ویدئوی خود قرار داده و سپس با استفاده از ابزار Eraser Brush طرح دلخواه خود را از روی این لایه رنگی حذف کنید.

چه جوری در استوری اینستاگرام از  قلم پاک کنننده Eraser Brush استفاده کنیم

How to use Eraser Brush in the Instagram Story

برای ویرایش و خلق یک استوری در اینستاگرام باید مراحل زیر رو طی کنیم
پس از اینکه عکس یا ویدیو استوری خود را انتخاب کردید، نوبت به ویرایش آن (گذاشتن استیکر، ابزار قلم و نوشته) می رسد!
مرحله اول : در قسمت ویرایش روی آیکون قلم که در بالای صفحه است ضربه بزنید.
مرحله دوم: پس از اینکه ابزار های طراحی قلم برای شما نمایان شد. یکی از این قلم ها را انتخاب کنید.
مرحله سوم : سپس از پایین صفحه رنگ.مورد نظر خود را انتخاب کرده و با انگشت خود وسط صفحه را لمس و نگه دارید. با این کار پس از چند ثانیه یک لایه ی رنگ روی کل استوری قرار میگیرد!
مرحله چهارم : سپس آیکون قلم پاک کننده Eraser Brush که در سمت راست ابزار ها وجود دارد را انتخاب کرده و توسط آن طرح دلخواه خود را از روی لایه های رنگی بردارید.

How to use Eraser Brush in the Instagram Story

 پس از اینکه طرح خارق العاده ی خود را با استفاده از قلم پاک کننده درست کردید، می توانید استوری خود را برای دوستان یا تمامی فالورر های خود منتشر کنید.