اینستاگرام نرم افزار محبوب این روز های دنیای مجازی است که هر روزه با امکانات بی نظیر مثل لست سین اینستاگرام ، فالو هشتگ اینستاگرام ، گیف در اینستاگرام و گذاشتن پیام ثابت در لایو استوری  به محبوبیتش میان کاربران می افزاید. این نرم افزار از ابتدا این ویژگی را داشت که بتوانید در کامنت های خود شکلک بگذارید و به مرور این ویژگی به بخش استوری نیز منتقل شد. یکی از حسن های شکلک در استوری اینستاگرام این است که در کنار آن می توانید از استیکر های جذاب و نظر سنجی اینستاگرام نیز استفاده کنید. در ادامه چگونگی استفاده از شکلک در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

آموزش و دانلود شکلک و ایموجی اینستاگرام کلیک کنید

Emoji

روش استفاده از شکلک در اینستاگرام

برای استفاده از شکلک در استوری اینستاگرام ابتدا باید استوری اینستاگرام مورد نظر خود را در بخش استوری انتخاب و یا به صورت زنده آن را ثبت کنید.
- بعد از انتخاب استوری گزینه مورد نظر که در عکس نشان داده شده است را انتخاب کنید.

روش استفاده از شکلک در اینستاگرام

- با درگ کردن پنجره باز شده به چپ و راست می توانید لیستی از شکلک های موجود را ببینید و آن ها را انتخاب کنید.

نحوه ی استفاده از شکلک در اینستاگرام

همچنین در این پنجره استیکر های جدید نیز وجود دارد که با هر بروز رسانی اینستاگرام آن ها نیز به روز می شوند. می توانید به راحتی آن ها را نیز انتخاب کنید.

نحوه استفاده از شکلک در کامنت اینستاگرام

برای استفاده از شکلک در کامنت اینستاگرام ، شکلک های شما محدود تر از استوری است و نمی توانید از استکیر استفاده کنید.

نحوه استفاده از شکلک در کامنت اینستاگرام

- برای گذاشتن شکلک در کامنت اینستاگرام ، وارد پستی که قصد کامنت گذاشتن برای آن را دارید ، شوید و روی کادر کامنت تپ کنید تا کیبورد گوشی فعال شود.

نحوه ی استفاده از شکلک در اینستاگرام

اگر متنی را قبل از شکلک می خواهید تایپ کنید ، در کادر کامنت وارد کرده و سپس با انتخاب قسمتی که در عکس  بالا می بینید شکلک های خود را انتخاب کنید.

نحوه ی استفاده از شکلک در اینستاگرام