در این مطلب به معرفی و آموزش استفاده از یک اپلیکیشن کاملا کاربردی خواهیم پرداخت . اپلیکیشنی که توسط برنامه نویس جوان کشور عزیزمان (محمدحسن بلیوندپور) ساخته شده است و علاوه بر امکانات خوب و جذاب خود دارای محیط کاملا گرافیکی و زیباییست که توان رقابت با نمونه های خارجی را دارا میباشد. با استفاده از اپلیکیشن اینستا فول (Insta full) میتوانید از امکانات زیر برخوردار باشید :

  •     آمار پیج های اینستاگرامی
  •     دانلود تمام پست های یک پیج به صورت یکجا
  •     دانلود پست هایی که شما انتخاب میکنید
  •     دانلود چند پست آخر پیج

 آموزش دانلود عکس و فیلم اینستاگرام به صورت دسته جمعی با استفاده از اپلیکیشن Insta full همراه ما باشید .

مراحل راه اندازی اپلیکیشن Insta full

پس از نصب اپلیکیشن Insta full کافیست آیدی (نام کاربری) شخص یا پیج مورد نظر را وارد کنید :(لینک دانلود اپلیکیشن اینستافول)
تا صفحه ی اینستاگرامی آن را مشاهده کنید.

آموزش دانلود عکس و فیلم اینستاگرام به صورت دسته جمعی با استفاده از اپلیکیشن Insta full

مشاهده ی تعداد لایک ، کامنت و … پیج مورد نظر

برای مشاهده ی جزییات یک پیج کافیست پس از وارد کردن آیدی آن پیج ، آیکن + در پایین تصویر را زده و گزینه ی آمار و ارقام را انتخاب کنید تا صفحه ی جدید تعداد لایک ها ، کامنت ها و تمامی جزئیات مهم آن پیج را مشاهده کنید.

مشاهده ی تعداد لایک ، کامنت و … پیج مورد نظر

دانلود تعداد دلخواهی از عکس و ویدیوهای پیج

در صورتی که میخواهید تعداد دلخواهی از عکس و ویدیو های یک پیج را دانلود کنید کافیست آیدی آن پیج را وارد کرده و پس از انتخاب عکس ها و ویدیو های مورد نظر آیکن + در پایین صفحه را انتخاب کرده سپس گزینه ی دانلود انتخاب شده ها را لمس کنید و صبر کنید تا پست های انتخاب شده دانلود و در گالری ذخیره شوند.

دانلود تعداد دلخواهی از عکس و ویدیوهای پیج

دانلود تمامی پست های منتشر شده ی یک پیج

ویژگی اصلی برنامه ی اینستا فول (Insta full) توانایی دانلود تمامی عکس و ویدیوهای یک پیج به صورت همزمان میباشد که باعث برتری این اپلیکیشن نسبت به سایر نمونه های موجود شده است . برای انجام اینکار کافیست پس از وارد شدن به پیج شخص مورد نظر آیکن + را انتخاب کرده و گزینه ی دانلود همه را زده و در ادامه صبر کنید تا عملیات دانلود پایان یابد

دانلود تمامی پست های منتشر شده ی یک پیج

دانلود های پست های جدید یک پیج

آخرین ویژگی جذاب اینستا فول توانایی دانلود پست های اخیر یک پیج میباشد که با استفاده از آن میتوانید به تعداد وارد شده پست های اخیر آن پیج را دانلود کنید

دانلود های پست های جدید یک پیج

برای دانلود به این صفحه بروید.