قابلیت افزودن افراد بیشتر در تماس های ویدیویی اینستاگرام ممکن شد

  • ۸۶۷

اینستاگرام روز گذشته آپدیت تازه ای را برای قابلیت چت ویدیویی خود در دایرکت ارائه کرد تا افزودن دوستان بیشتر به گپ های ویدیویی آسان تر از هر زمان دیگری شود.
این قابلیت تازه برای ویدیو چت های اینستاگرام با انتشار ویدیویی کوتاه در خود این پلتفرم و همچنین اکانت توییتری آن به کاربران معرفی شد. به لطف این قابلیت حالا کاربران اینستاگرام می توانند در دایرکت، افراد را به چت ویدیویی در حال انجام خود اضافه نمایند. برای این منظور صرفا کافیست در حین تماس ویدیویی اینستاگرام صفحه را به بالا سوایپ نمایید تا دوستان بیشتری وارد گفتگوی تصویری شما شوند و همزمان خللی هم در مکالمه تان ایجاد نشود.
گفتنی است قابلیت تماس ویدیویی اینستاگرام نخستین بار در تابستان گذشته ارائه شد و حداکثر تعداد افرادی که می توانستند در این گفتگوها حضور داشته باشند چهار نفر بود که در نهایت در ماه اکتبر به شش نفر افزایش یافت.
آپدیت مذکور بعد از افزوده شدن قابلیت چت صوتی در دایرکت ارائه می شود که هفته گذشته خبر مربوط به آن را در دیجیاتو خواندید. با این حال اما لازم است اشاره کنیم که این قابلیت با امکان افزودن کلیپ های صوتی در اپپ iMessages تفاوت دارد.
اینستاگرام در بیانیه خبری خود دراین رابطه اینطور آورده:

پیام های صوتی موجود در دایرکت اینستاگرام کاملا متفاوت از قابلیت ارسال پیام های صوتی در پلتفرم Messages اپل است؛ در این پلتفرم چنانچه کاربر با کمک دکمه Keep تمایل خود را برای حفظ این پیام ها اعلام نکرده باشند بعد از دقایقی از رشته گفتگوهای صورت گرفته حذف می شوند.

برای دانلود نسخه ی بروز که دارای این قابلیت است کلیک کنید.

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.