چگونه در اینستاگرام پیامی که اشتباه برای کسی فرستاده‌ایم را پاک کنیم؟

  • ۹۲۹

به احتمال خیلی زیاد، این مورد برای شما هم پیش آمده است که پیامی را اشتباها برای کسی بفرستید. حالا فرستادن پیام ممکن است در شرایط مختلف بوده باشد که ما در این پست به اینستاگرام میپردازیم.

زیرا همانطور که میدانید، اینستاگرام از وقتی قابلیت Direct را معرفی کرده است، میتوانید به اشخاص خاص و مورد نظرتان به صورت خصوصی پیام بفرستید. امروز میخواهیم درباره فرستادن یک پیام یا به عبارتی، دایرکت اشتباهی در اینستاگرام صحبت کنیم و اینکه آیا امکان این وجود دارد که قبل از اینکه بیننده‌ی پیام آنرا ببیند، آن را پاک کنیم و این پیام را از دیدِ او خارج کنیم یا خیر؟
خوشبختانه جواب این مورد مثبت است! یعنی اگر با استفاده از دایرکت، پیامی را در اینستاگرام اشتباها برای کسی ارسال کنید میتوانید آن را هم در اینستاگرام خودتان و هم از اینستاگرام طرف مقابل پاک کنید. البته اگر خوض شانس بوده باشید و طرف مقابل شما آنلاین نبوده، و همان لحظه‌ای که پیام را برای او فرستاده‌اید، پیام را ندیده باشد. با روشی که در ادامه شرح میدهیم، میتوانید هم از گوشی خودتان و هم از گوشی طرف مقابل پاک کنید،حتی اگر قبلا پیام شما را دیده باشد.

چگونه در اینستاگرام پیامی که اشتباه برای کسی فرستاده‌ایم را پاک کنیم

اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید و در صفحه‌ی اصلی (صفحه‌ی Feed)، گزینه‌ی گوشه بالا سمت راست صفحه را انتخاب کنید تا وارد قسمت پیام‌ها شوید.
حالا روی چت مورد نظر کلیک کنید تا وارد آن شوید.
حالا انگشتتان را برای چند لحظه روی پیامی که میخواهید آن را پاک کنید نگه دارید و سپس گزینه‌ی Unsend Message را انتخاب کنید.
پیغامی با عنوان Unsending will remove the message for everyone. People may have seen it already. برای شما نمایش داده میشود که به شما میگوید:
با انتخاب این گزینه، این پیام یا عکس هم از گوشی شما، و هم از گوشی طرف مقابل پاک میشود ولی باید توجه کنید که فرد مورد نظر شما ممکن است قبلا این پیام را دیده باشد.

چگونه در اینستاگرام پیامی که اشتباه برای کسی فرستاده‌ایم را پاک کنیم

گزینه‌ی Unsend را انتخاب کنید تا این عملیات را تایید کنید و این پیام از گوشی طرف مقابل شما هم پاک شود.

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.