شاید گوشی های هوشمند در چند وقت اخیر پیشرفت های زیادی کرده باشند و صفحه نمایش آنها بزرگ تر شده باشد و قدرت سخت افزاری هم بیشتر . اما به موازات همین پیشرفتها عملکرد باتری گوشی ها دچار افت شده است به طوری که هنوز بسیاری از کاربران با باتری گوشی خود مشکل دارند . اما جالب است بدانید با برنامه ای که امروز در وب سایت اینستاگرام ها به شما معرفی خواهیم کرد قادر خواهید بود تا عملکرد باتری خود را به طرز حیرت اوری ای بهبود ببخشید .
باتری سیور DU Battery Saver PRO & Widgets، محافظ باتری پیشرو در جهان و دکتر و مدیریت قدرتمند برای اندروید، با ویژگی های PRO یک برنامه قدرتمند شما شاهد افزایش عملکرد گوشی خود خواهید به صورت که گوشی شما زمان بیشتری در دسترس شما خواهد بود با استفاده از کنترل های هوشمند باتری از پیش تنظیم شده باتری DU Battery Saver PRO، کنترل های تک لمسی و ویژگی های شارژ سالم، مشکلات باتری را حل کنید و عمر باتری خود را افزایش می دهد. همچنین میتوانید از برنامه باتری دکتر نیز استفاده کنید

دانلود DU Battery Saver PRO برنامه باتری سیور برای اندرویددانلود DU Battery Saver PRO برنامه باتری سیور برای اندروید

قابلیت های برنامه DU Battery Saver باتری سیور:

حالت تغییر روشنایی: امکان تغییر تنظیمات پیش فرض روشنایی به اساس مواردی که شما میخواهید
سطح باتری: وقتی که قدرت باتری به یک سطح خاص می رسد، به حالت پیش فرض تغییر می کند
برنامه زمانبندی: امکان زمان بندی برای مصرف باتری به صورت دلخواه شما
AUTO CLEAR APPS: به طور خودکار نیروی باتری را خاموش می کند: برنامه هایی را که در پس زمینه اجرا می شوند، را مجبور به بستن می کند.
پاک کردن برنامه های غیر ضروری
 FREQUENCY CPU (برای دستگاه های روت شده): صرفه جویی در قدرت بیشتر با کاهش سرعت پردازشگر گوشی آندروید خود را هنگامی که صفحه نمایش شما قفل شده است.
پیدا کردن و حل مشکلات باتری با دکمه “بهینه سازی”
از باتری خود را با شارژ سالم محافظت کنید تا عمر باتری خود را افزایش دهید.

تغییرات نسخه جدید:

رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

دانلود DU Battery Saver PRO برنامه باتری سیور برای اندرویددانلود DU Battery Saver PRO برنامه باتری سیور برای اندرویددانلود DU Battery Saver PRO برنامه باتری سیور برای اندروید

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 14.6 مگابایت
توضیحات: دانلود برنامه باتری سیور