تا کنون مسنجرهای زیادی برای گوشی های هوشمند عرضه شده اند که مسنجر تلگرام هم از بین این مسنجرها توانست نفوذ بسیار زیادی در کشور ما کند . اما نکته مشترکی که بین این مسنجرها وجود دارد عدم امنیت آنهاست به طوری که اخبار زیادی درباره هک آنها به صورت روزانه منتشر می شود .

آموزش حذف اکانت تریما به این صفحه بروید.

threema

برنامه Threema عنوان یکی از مسنجرهای محبوبی است که عمده محبوبیت خود را به دلیل امنیت بالا و جلوگیری از سرقت اطلاعات توسط هکرها به دست آورده است . این برنامه به گونه ای طراحی شده است که حداقل اطلاعات را در سرور های خود ذخیره کند و اکثر اطلاعات رد و بدل شده در برنامه من جمله اطلاعات رد و بدل شده با دوستان یا گروه ها در گوشی شما ذخیره می شود .بدین ترتیب این اطلاعات بلافاصله پس از دریافت توسط شخص مقابل از سرور های برنامه حذف می شود هم چنین این برنامه از الگوریتم پایانپایان برای رمز گذاری داده ها استفاده می کند بدین ترتیب هیچ کس من جمله خود سازندگان برنامه قادر به دیدن اطلاعات شما نخواهند بود . با توجه به اینکه این برنامه توسط یک شرکت خصوصی در کشور سوئیس نیز ساخته شده است تا حد زیادی می توان به امنیت اطلاعات و حفظ آن به این برنامه اعتماد کرد .

threema

قابلیت های برنامه Threema تریما :

امکان ارسال پیام متنی و صوتی با دوستان خود

به اشتراک گذاری عکس ، ویدیو و موقعیت مکانی

امکان ارسال فایل با فرمتهای گوناگون

امکان ساخت گروه با دوستان خود و اشتراک فایل با یکدیگر

وجود دو تم مختلف برای تغییر ظاهری برنامه

امکان سینک کردن مخاطبان گوشی شما

امکان شناسایی هر کاربر با استفاده از کد QR مخصوص آن

پاسخ سریع و مخفیانه به پیامها در صورت انتخاب کاربر

threema

این مسنجر با توجه با دلایلی که در بالا گفته شد می تواند امنیتی بسیار خوب را برای رد و بدل کردن اطلاعات به شما ارائه کند و هم اکنون می توانید نسخه رایگان آن را از وب سایت دانلودور دریافت نمایید و لذت ببرید .

threema

تغییرات نسخه جدید:

رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

threema

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 18 مگابایت
توضیحات: دانلود برنامه تریما Threema اندروید