250میلیون نفر به Truecaller برای نیازهای ارتباطی خود اعتماد دارند، چه برای شناسه تماس گیرنده و چه برای مسدود کردن تماس های اسپم و پیامک های ناخواسته را فیلتر می کند و به شما امکان می دهد با افرادی که اهمیت دارند ارتباط برقرار کنید. با یک لیست اسپم مبتنی بر جامعه که توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان به روز شده است، Truecaller تنها برنامه ای است که شما نیاز به برقراری ارتباط و ایمن و کارآمد دارید.

250میلیون نفر به Truecaller برای نیازهای ارتباطی خود اعتماد دارند، چه برای شناسه تماس گیرنده و چه برای مسدود کردن تماس های اسپم و پیامک های ناخواسته را فیلتر می کند و به شما امکان می دهد با افرادی که اهمیت دارند ارتباط برقرار کنید. با یک لیست اسپم مبتنی بر جامعه که توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان به روز شده است، Truecaller تنها برنامه ای است که شما نیاز به برقراری ارتباط و ایمن و کارآمد دارید.شما هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این اپلیکیشن کاربردی را از وب سایت دانلودور دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .

truecaller

این برنامه بر این اساس می باشد که شماره های شما را ذخیره خواهد کرد و در صورتی که کسی شماره مورد نظر را در برنامه جستجو کرد با مشخصات ذخیره شده توسط کاربران برای شما نمایش داده خواهد شد … در صورتی که تمایل ندارید شماره های شما ذخیره شود دسترسی مخاطبین را از برنامه بگیرید …

truecaller

قابلیت های برنامه تروکالر Truecaller :

– بهترین شناسه تماس گیرنده در جهان، هر کسی را که شما را می خواند، شناسایی می کند

مسدود کردن هرزنامه و تل مارکترها

– نام نامهای شماره ناشناخته در تاریخ تماس را ببینید

پیام های فوریمکان، اموزش و وضعیت را در یک فلاش برای دوستان خود به اشتراک بگذارید

– بدانید زمانی که دوستانتان آزاد صحبت کنند

تاریخچه تماس پشتیبان گیری، مخاطبین و تنظیمات را به Google Drive

truecaller

تغییرات نسخه جدید:
رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

truecallertruecaller

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 30.6 مگابایت
توضیحات: دانلود تروکالر Truecaller اندروید