سکوریتی مستر – مسئله تامین امنیت گوشی های هوشمند به موضوعی اساسی در چند وقت اخیر تبدیل شده است چرا که همه مردم اطلاعاتی را در گوشی های خود ذخیره می کنند که همواره در معرض سوء استفاده قرار دارند .

به همین دلیل شرکت های مختلفی دست به طراحی برنامه های امنیتی برای حفاظت از گوشی های هوشمند زده اند که امروز قصد داریم تا در وب سایت دانلودور یکی از بهترین آنها را به شما معرفی کنیم . برنامه سکوریتی مستر CM Security AppLock AntiVirus را می توان یک نرم افزار همه جانبه در بحث تامین امنیت گوشی های هوشمند اندرویدی معرفی نمود که تاکنون میلیون ها بار در گوگل پلی دانلود شده است و توانسته تا امتیاز خیره کننده ۴.۷ را نیز به دست آورد .

دانلود سکوریتی مستر برای اندروید

این برنامه علاوه بر یک آنتی ویروس قدرتمند که گوشی شما را در مقابل ویروس ها به طور کامل محفوظ می دارد با انجام سایر کارهایی مانند اسکن برنامه ها ، تامین امنیت وب سایت های بازدید شده و… امنیتی کامل را برای گوشی شما مهیا می کند که شاید در کم تر نرم افزاری شاهد آن باشیم .

دانلود سکوریتی مستر برای اندروید

اما موضوع دیگری که شاید شما را شگفت زده کند این است که با تمام این امکانات فوق العاده ، اما این برنامه استفاده ای حداقلی از منابع گوشی می کند به طوری که سرعت اسکن آن ۵۰۰ درصد از آنتی ویروس های پولی سریع تر است و هیچ گونه اختلالی در عملکرد گوشی وارد نمی کند .

دانلود سکوریتی مستر برای اندروید

قابلیت های برنامه Security Master سکوریتی مستر :

انتی ویروسی قدرتمند برای حفاظت از گوشی شما

حفاظتی همه جانبه و پر سرعت با استفاده حداقلی از سخت افزار گوشی

امکان قفل کردن گالری یا برنامه ها و جلوگیری از دسترسی بچه ها برای خرید برنامه های پولی

امکان نمایش موقعیت مکانی گوشی گم شده یا به سرقت رفته بر روی نقشه

اسکن کامل گوشی شما برای پیدا و حذف کردن ویروس ها یا تروجان ها

امکان اسکن کارت حافظه خارجی و تعیین زمان اسکن به صورت برنامه ریزی شده

مراقبت از گوشی شما هنگام وب گردی و بازدید از سایت های مختلف

عکس برداری از فردی که رمز عبور شما را چند بار اشتباه وارد کند

شناسایی اسنوپر ها و اطلاع رسانی فوری از طریق ایمیل به شما

دانلود سکوریتی مستر برای اندروید

همان طور که دیدید برنامه CM Security سکوریتی مستر را می توان یک ابزار همه جانبه برای حفاظت از گوشی شما در مقابل انواع خطرات دانست که این برنامه بی نظیر هم اکنون توسط وب سایت دانلودور به طور رایگان برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دانلود آن یک بار و برای همیشه خیالتان از امنیت گوشی خود راحت شود .

تغییرات نسخه جدید:

رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

دانلود سکوریتی مستر برای اندروید

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 17 مگابایت
توضیحات: دانلود سکوریتی مستر SecurityMaster اندروید