کمتر کسی با انتی ویروس نود 32 نا آشنا میباشد و تقریبا همه ی افراد در همه ی سیستم عامل ها از آنتی ویروس استفاده میکنند و با توجه به آمار بیشترین نصبی در سیستم عامل ها نود 32 میباشد که ما قصد داریم در این مطلب نحوه ی نصب آن را آموزش بدهیم.

برای مشاهده ی آموزش های مربوط به این برنامه به این صفحه بروید.

جهت نصب آنتی ویروس ESET Mobile Security For Android بر روی تلفن همراه خود ابتدا از این لینک نرم افزار را دانلود نموده و پس از دانلود نرم افزار مراحل زیر را انجام دهید .

مراحل نصب آنتی ویروس موبایل سکیوریتی :

1 – پس از نصب آنتی ویروس ، صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود . شما در این مرحله نام کشور Iran را انتخاب نموده و دکمه Accept را از روری نرم افزار انتخاب نمایید.

ESET Mobile Security

2 – در این مرحله ، گزینه I want to be a part of ESET Live Grid را انتخاب نموده و دکمه Next را از روری نرم افزار انتخاب نمایید.

ESET Mobile Security

3 – در این مرحله ، گزینه Enable detection را انتخاب نموده و دکمه Next را از روری نرم افزار انتخاب نمایید.

ESET Mobile Security

4 – همانطور که مشاهده می کنید آنتی ویروس با پشت سر گذاشتن مراحل بالا به صورت کامل نصب گردید. دکمه Finish را از روی نرم افزار انتخاب نمایید تا مراحل فعال سازی نرم افزار ESET Mobile Security For Android را به صورت کامل توضیح دهیم.

آنتی ویروس شما با موفقیت نصب شد ولی نه به صورت کامل که ما باید بعد از نصب آنتی ویروس خود را کرک (لایسنس) کنیم برای مشاهده ی آموزش لایسنس کردن انتی ویروس نود 32 به این صفحه بروید.