آموزش برنامه مسیریاب نشان بررسی و دانلود :: اینستاگرام ها | مرجع تخصصی دانلود و آموزش شبکه های اجتماعی
دنیای سریال

آموزش برنامه مسیریاب نشان بررسی و دانلود

اگر به دنبال یک مسیریاب کاربردی و جامع برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر به مقصد مورد نظر خود هستید، برنامه نقشه و مسیریاب نشان یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی برنامه نقشه و مسیریاب نشان پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم.

برای مشاهده ی اموزش های مربوط به این برنامه به این صفحه بروید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که به دلایل مختلف از جمله مسافرت و عدم آشنایی با شهر قادر به یافتن مقصد مورد نظر خود نباشید. در چنین شرایطی اپلیکیشن های مسیریابی می‌توانند شما را در رسیدن به مقصد راهنمایی کنند. از بهترین برنامه هایی که در این راستا ارائه شده است، می‌توان به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان اشاره کرد.

اپلیکیشن مذکور از یک راهنمای صوتی فارسی بهره می‌برد و با بررسی وضعیت ترافیک و مسافت بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان را به شما نشان خواهد داد. در ادامه این مقاله قصد داریم به نقد و بررسی دقیق مسیریاب نشان بپردازیم. به منظور دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از آیکون ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید.

هزینه و سازگاری برنامه نقشه و مسیریاب نشان

برنامه نقشه و مسیریاب نشان به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است و به منظور استفاده از قابلیت های این برنامه نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

تجربه و رابط کاربری برنامه نقشه و مسیریاب نشان

برنامه نقشه و مسیریاب نشان توسط توسعه دهندگان ایرانی ساخته شده و از محیط و راهنمای صوتی فارسی بهره می‌برد. بنابراین کاربران ایرانی می‌توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی از این برنامه استفاده کرده و با آن ارتباط برقرار کنند. پس از اجرای برنامه مذکور برای نخستین بار، از شما خواسته می‌شود تا موقعیت یاب دستگاه خود را روشن کنید.

به منظور مسیریابی در برنامه نقشه و مسیریاب نشان می‌توانید گزینه “کجا می‌خوای بری؟” موجود در قسمت انتهایی صفحه را لمس کنید. برنامه مذکور شامل دسته بندی های مختلفی جهت نمایش مکان های عمومی پر کاربرد از جمله جایگاه سوخت، هتل، رستوران و غیره می‌شود. به عنوان مثال اگر به دنبال رستورانی در اطراف خود هستید، تنها کافیست تا گزینه رستوران را انتخاب کنید. بدین ترتیب لیستی از رستوران های شهر مورد نظر به همراه فاصله آن‌ها تا موقعیت مکانی فعلی شما نمایش داده می‌شود.

Neshan

اگر به دنبال مقصد خاصی هستید، می‌توانید در کادر جستجو موجود در قسمت فوقانی صفحه نام آن را وارد کنید و یا با لمس آیکون به شکل میکروفن به صورت صوتی به جستجوی مکان مورد نظر خود بپردازید. همچنین می‌توانید انگشت خود را بر روی مقصد مورد نظر در نقشه نگه داشته سپس در کادر نمایان شده گزینه مسیریابی را لمس نمایید. بدین ترتیب برنامه مسیریاب نشان با در نظر گرفتن ترافیک و مسافت بهترین مسیر را به شما پیشنهاد می‌کند. در صورت طولانی بودن مسیر، برنامه نقشه و مسیریاب نشان ممکن است چندین مسیر را به شما پیشنهاد دهد که با لمس گزینه سایر مسیرها قادر به مشاهده آن‌ها خواهید بود.

Neshan

با لمس گزینه مسیریابی فاصله و مدت زمان تقریبی رسیدن به مقصد برای شما نمایان خواهد شد. یکی از قابلیت های کاربردی برنامه نقشه و مسیریاب نشان مربوط به امکان مسیریابی خارج از طرح های زوج و فرد و یا ترافیک می‌شود. در صورتی که تمایل دارید تا مسیریابی از درون طرح ها انجام نشود، تنها کافیست تا تیک گزینه های “نرو تو زوج و فرد” و یا “نرو تو ترافیک” را بزنید.

Neshan

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم برنامه نقشه و مسیریاب نشان شامل راهنمای صوتی فارسی می‌شود. این قابلیت برای آن دسته از کاربرانی که در حین رانندگی از مسیریاب استفاده می‌کنند، بسیار کاربردی خواهد بود. چرا که با استفاده از این قابلیت نیازی به نگاه کردن به صفحه گوشی در طول مسیر نخواهید داشت. با لمس آیکون به شکل بلندگو در گوشه بالا  سمت چپ کادر می‌توانید صدای راهنمای صوتی را به مرد و یا زن تغییر داده و یا به صورت کلی راهنمای صوتی را غیر فعال کنید.

در طول مسیریابی در گوشه پایین و سمت چپ صفحه، سرعت مجاز برای شما نمایش داده خواهد شد. در صورتی که سرعت شما از سرعت مجاز بیشتر باشد، هشدار دریافت خواهید کرد. همچنین برنامه نقشه و مسیریاب نشان با نزدیک شدن به دوربین های کنترل سرعت به شما هشدار خواهد داد.

Neshan

از دیگر قابلیت های برنامه نقشه و مسیریاب نشان می‌توان به امکان ثبت گزارش اشاره کرد. این موضع بدین معناست که در صورتی که در طول مسیر با تصادف، دوربین، ترافیک و یا اشکال در نقشه مواجه شدید می‌توانید با ثبت آن سایر کاربران را هم مطلع سازید. بدین منظور تنها کافیست تا آیکون مثلث در گوشه پایین و سمت راست صفحه را لمس کنید.

Neshan

ویژگی های جانبی برنامه نقشه و مسیریاب نشان

برنامه نقشه و مسیریاب نشان از قابلیت افزودن مکان هایی نظیر منزل و محل کار به لیست مکان های شخصی جهت دسترسی سریع و آسان بهره می‌برد. به منظور دسترسی به این قابلیت نیازمند عضویت در برنامه خواهید بود. بدین منظور آیکون به شکل سه خط در گوشه پایین و سمت چپ صفحه را لمس نمایید. برنامه مذکور امکان عضویت با استفاده از شماره تلفن و یا حساب گوگل را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

Neshan

پس از ورود به حساب کاربری تنها کافیست تا مکان مورد نظر خود را بر روی نقشه انتخاب کرده و انگشت خود را بر روی آن نگه دارید. سپس در کادر نمایان شده آیکون به شکل سه نقطه را لمس کرده و گزینه افزودن به مکان های شخصی را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق این کادر موقعیت مکانی مورد نظر خود را از طریق سایر اپلیکیشن ها به اشتراک بگذارید.

Neshan

برنامه نقشه و مسیریاب نشان شامل قابلیتی تحت عنوان صفحه نمایش همیشه روشن هم می‌شود که با فعال سازی این قابلیت صفحه نمایش در طول مسیریابی خاموش نخواهد شد.

Neshan

ایده و وجه تمایز برنامه نقشه و مسیریاب نشان نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه

مسیریاب نشان یک ایده نو محسوب نمی‌شود چرا که اپلیکیشن های متعددی در زمینه مسیریابی ارائه شده‌اند. با این وجود قابلیت هایی نظیر راهنمای صوتی فارسی، ارائه رایگان، امکان مسیریابی خارج از طرح های ترافیک و زوج و فرد، هشدار سرعت غیر مجاز و نزدیک شدن به دوربین از وجه تمایز این برنامه نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه به شمار می‌رود.

نتیجه‌گیری

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به بررسی برنامه نقشه و مسیریاب نشان پرداختیم. با استفاده از برنامه مذکور قادر به یافتن بهترین مسیر جهت رسیدن به مقصد خود خواهید بود.

به منظور دانلود برنامه نقشه و مسیریاب نشان از این صفحه استفاده کنید.

نقاط قوت:

  1. قابلیت مسیریابی در سراسر ایران
  2. یافتن سریع‌ترین مسیر با توجه به وضعیت ترافیک
  3. محاسبه فاصله و زمان رسیدن به مقصد
  4. امکان مسیریابی خارج از طرح های ترافیک و زوج و فرد
  5. هشدار سرعت غیر مجاز و نزدیک شدن به دوربین
  6. دارای راهنمای صوتی فارسی
  7. نمایش مکان های عمومی نظیر پمپ بنزین، هتل، رستوران و غیره در اطراف کاربر
  8. امکان ذخیره مکان های شخصی و اشتراک گذاری موقعیت مکانی
  9. قابلیت ثبت گزارش ترافیک، تصادف و دوربین

نقاط ضعف:

  1. این اپلیکیشن تقریبا نقطه ضعفی ندارد
| | يكشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۸، ۰۷:۰۰ ب.ظ | | اندروید | | آی او اس | | آموزش
| | نویسنده : اینستا گرام ها
لطفا قبل از نظر دادن به این پست حتما موارد زیر را بخوانید
شما می توانید نظرات خود را پیرامون این مطلب ارسال فرمایید،نظرات شما می تواند در تایید و یا نقد این مطلب و یا مبتنی بر نظر شخصی خودتان باشد.
لطفا در مورد موضوع اصلی پست نظر دهید و برای بحث های جدید، نظرتون رو در قسمت تماس با من ارسال کنید.
کامنت هایی که در پاسخ به نظر دیگران و یا نقد کامنت سایرین باشند،تنها در صورت رعایت ادب و نزاکت تایید خواهند شد.
قبل از نظر دادن اگر بیانی هستید،روی وارد شوید کلیک کنید تا مشخصات شما به صورت خودکار ظاهر شود.
نظراتی که خصوصی ارسال می شوند،قابلیت نمایش عمومی در این پست را ندارند.
کامنت های تبلیغاتی یا کامنت هایی که جهت گرفتن بک لینک ارسال می شوند،ستاره دار یا تایید نخواهند شد.
کامنت هایی که حاوی توهین،تمسخر،تهمت نسبت به قومیت ها و نیز اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند تایید نخواهند شد.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تمامی حقوق برای اینستاگرام ها | مرجع تخصصی دانلود و آموزش شبکه های اجتماعی