ساخت اکانت لینکدین – امروزه به خاطر وضع اقتصادی ویا کمبود منبع درآمد بسیاری از اشخاص خصوصا جوانان با مشکل بیکاری روبه رو میباشند. Linkedin برنامه ای میباشد که میتواند به شما و دیگران کمک کند تا متناسب با حرفه و یا شغل سابق خود کاری جدید را بیابید و یا از افراد دیگر برای کار خود دعوت نمایید

برای مشاهده ی آموزش های مربوط به این بازی به این صفحه بروید.

همچنین میتوانید به راحتی رزومه ی کاری طراحی نموده و آن را به دیگران نمایش دهید. در این آموزش به همراه تصاویر به شما کمک خواهیم کرد تا در این برنامه اکانت بسازید و وارد آن شوید.

در صورتی که برنامه لینکدین مخصوص اندروید این شبکه اجتمایی را در اختیار ندارید میتوانید آخرین نسخه برنامه را از سایت دانلودور دانلود و نصب کنید .

در صورتی که با کامپیوتر میخواهید برای خود حساب ایجاد کنید و یا اینکه تمایل ندارید نرم افزار آن را دانلود کنید میتوانید از لینک زیر برای ثبت نام استفاده کنید

https://www.linkedin.com/reg/join

در مرحله ای اول پس از نصب و اجرای برنامه در گوشی خود باید از پایین صفحه گزینه ی JOIN NOW ( ملحق شدن به برنامه) را انتخاب نمود.

Linkedin

Linkedin

 اکنون صفحه ی جدیدی، نمایش داده میشود که از شما میخواهد تا مشخصات خود( نام و نام خانوادگی) و ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید. پس از وارد نمودن اطلاعات به طور دقیق باید مجدد گزینه ی JOIN NOW  را انتخاب نمود.

Linkedin

Linkedin

پس از صفحه ی خوشامدگویی صفحه ای نمایش داده میشود که از شما میخواد تا مشخصات کار و حرفه ای خود را وارد نمایید. Job title (عنوان شغلی فعلی و یا قبلی خود را وارد نمایید) Company (عنوان شرکت)

Linkedin

Linkedin

 پس از وارد کردن این دو گزینه سوالی دیگر برای شما نمایش داده میشود که در پاسخ  به آن در قسمت Industry باید مشخص کنید که در چه صنعتی در زمینه ی کاری خود فعالیت میکنید و پس از وارد کردن اطلاعات باید گزینه ی CONTINUE (ادامه) را انتخاب نمود.

Linkedin

 اکنون صفحه ای نمایش داده میشود که میخواد محل استقرار شما را مشخص کند من در این مرحله گزینه ی no را برای رد انتخاب کرده ام.

در این مرحله از شما میخواهد تا کشور و کد پستی(دلخواه) را وارد نمایید پس از وارد کردن این اطلاعات باید گزینه ی CONTINUE را انتخاب نمود تا بتوان ب مرحله ی بعدی ساخت اکانت رفت.

Linkedin

Linkedin

اکنون از شما میخواهد تا عکسی را برای پروفایل اکانت خود نیز انتخاب نمایید. برای انجام این کار باید گزینه ی ADD PHOTO(اضافه کردن عکس) را انتخاب نمود. اکنون میتوانید از گالری خود عکسی را انتخاب نمایید و یا اینکه در همان لحظه به کمک دوربین گوشی خود عکسی را گرفته و برای پروفایل قرار دهید. پس از قرار دادن عکس باید در پائین صفحه گزینه ی CONTINUE را انتخاب نمود.

Linkedin

Linkedin

 اکنون برای تائیدیه ایمیلی برای شما ارسال میشود پس از انتخاب گزینه ی GO TO EMAIL (برو به ایمیل) میتوانید ایمیل خود را باز کنید.

پس از باز کردن ایمیل دریافت شده باید گزینه ی Confirm your email address (تایید آدرس ایمیل) را انتخاب نمود تا جمیل تایید شود و بتوان به مرحله ی بعد رفت.

Linkedin

Linkedin

 در این مرحله صفحه ی برای شما نمایش داده میشود که از شما میخواهد تا کدی را در آن وارد نمایید.

اکنون ایمیل جدیدی دریافت میکنید که در آن کدی برایتان ارسال شده است و شما باید آن کد را در کادر مورد نظر وارد نمایید.

Linkedin

Linkedin

 پس از وارد کردن کد اکنون برای شما صفحه ی اخبار برنامه نمایش داده میشود.

Linkedin