سی پی یو زد در دستگاه های رایانه ای حکم قلب را در بدن انسان دارد به طوری که فعالیت دستگاه کاملا به این قطعه وابسته است . با پیشرفته تر شدن تکنولوژی گوشی های هوشمند، سی پی یو نیز نقش پررنگ تری را در این دستگاه های الکترونیکی بازی می کند . بنابراین برای استفاده بهتر از گوشی خود لازم است تا همواره وضعیت آن را درست مانند سایر قطعات گوشی مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید حداکثر استفاده را از این گوشی های هوشمند ببرید .

دانلود CPU-Z Pro 1.32 سی پی یو زد نمایش مشخصات سخت افزار گوشی اندروید 4

همچنین برای دیدن مشخصات تلفن همراه خود میتوانید از نرم افزار Droid Info نیز استفاده کنید برنامه CPU-Z عنوان برنامه ای از سوی CPUID برای سیستم عامل اندروید است که در واقع شبیه سازی شده نسخه کامپیوتری آن می باشد . این برنامه هنگام استفاده از گوشی گزارشی کامل را از وضعیت سی پی یو دستگاه به شما ارائه می دهد .

در واقع به کمک این برنامه می توانید اطلاعاتی نظیر SoC ، کلاک ، مدل سی پی یو ، سرعت تراشه و… را مشاهده کنید . البته این تنها کار این برنامه نیست بلکه به کمک آن می توانید اطلاعات جامعی درباره وضعیت باتری خود نظیر سطح ، درجه حرارت و ظرفیت نیز مشاهده نمایید . علاوه بر قابلیت های ذکر شده در این برنامه این امکان وجود دارد که اطلاعات دستگاه خود را در یک دیتابیس نیز ذخیره کنید اما برای این کار نیاز به یک اینترنت فعال دارید .

قابلیت های برنامه CPU-Z سی پی یو زد:

بررسی کامل وضعیت سی پی یو و باتری

نمایش مشخصات ، برند ، مدل ، سرعت کلاک کردن هر هسته و…

نمایش میزان سطح باتری همراه با درجه حرارت و ظرفیت آن

ذخیره اطلاعات در یک دیتابیس به صورت اینترنتی

در برخی از دستگاه های اندرویدی ممکن است هنگام اجرای این برنامه به طور ناگهانی برنامه بسته شود در چنین شرایطی باید شما تنظیمات صفحه نمایش برنامه را تغییر دهید تا به درستی اجرا شود . این برنامه را می توانید هم اکنون به طور کاملا رایگان از وب سایت دانلودور دریافت نموده و لذت ببرید .

دانلود CPU-Z Pro 1.32 سی پی یو زد نمایش مشخصات سخت افزار گوشی اندروید 4

تغییرات نسخه جدید:

رفع مشکلات و بهبود عملکرد نرم افزار

دانلود CPU-Z Pro 1.32 سی پی یو زد نمایش مشخصات سخت افزار گوشی اندروید 4

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 1.42 مگابایت
توضیحات: سی پی یو زد نمایش مشخصات سخت افزار گوشی اندروید