گوگل کلندر Google Calendar از کاربردی ترین لوازمی که همیشه به آن نیاز داریم یک تقویم درست و حسابی است که اتفاقا کمتر بتوان آن را گم کرد و بین لوازم ضروری جا گذاشت.

دغدقه‌ی زندگی ماشینی و هزاران اتفاق ریز و درشت ،از قبیل قرارهای ملاقات و مناسبت‌های مختلف ما را برآن می‌دارد تا انرژی زیادی صرف تمرکز برای به یادآوری همه آن‌ها کنیم و دست آخر جایی چیزی فراموش خواهد شد. از همان اوایل کار و عرصه گوشی‌های هوشمند طراحی تقویم‌های هوشمند مورد توجه قرار گرفت. شرکت گوگل در برنامه ی ” Google Calendar ” امکانات فراوان و کاربردی زیادی را برای کاربر در نظر گرفته که آن را از دیگر تقویم‌های اندرویدی متمایز می‌کند. همچنین شما میتوانید از اپلیکیشن های تقویم فارسی همانند باد صبا ، شمیم یاس و خورشید که در سایت نیز موجود است دیدن کنید . هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این برنامه را از وب سایت دانلودور دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .

calendar

همچنین میتوانید از سایر محصولات شرکت گوگل مانند کروم ، گوگل ترنسلیت ، گوگل مپ ، هنگ اوت و پلی موزیک که در سایت موجود است نیز دیدن کنید .

قابلیت های برنامه Google Calendar گوگل کلندر تقویم فارسی سامسونگ :

روش های مختلف برای مشاهده تقویم- به سرعت بین نمایش ماه، هفته و روز تغییر دهید.

رویدادهای Gmail – پرواز، هتل، کنسرت، رزرو رستوران و موارد دیگر به تقویم شما به صورت خودکار اضافه می شوند.

To-dos – از یادآوری ها برای ایجاد و مشاهده در کنار رویدادهای خود استفاده کنید.

اهداف – اضافه کردن اهداف شخصی مانند “اجرا ۳ بار در هفته” – و تقویم زمان خود را برای آنها به طور خودکار برنامه ریزی می کند

تمام تقویم های خود را در یک مکان – تقویم گوگل با تمام تقویم بر روی گوشی شما کار می کند، از جمله Exchange.

calendar

تغییرات نسخه جدید:

پیشنهاد جدید زمان - پیشنهاد یک جلسه جدید جلسه که سازمان می تواند بررسی و قبول کند

calendarcalendar

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 20.1 مگابایت
توضیحات: دانلود گوگل کلندر GoogleCalendar اندروید