کمپانی گوگل یکی از بزرگترین کمپانی های فعال در حوزه اینترنت است که کم تر کسی در دنیای مجازی وجود دارد که نام این کمپانی را نشنیده باشد . یکی از محصولات فوق العاده گوگل که می تواند در سفرها به شما بسیار کمک کند سیستم نقشه گوگل است که امروز قصد داریم تا برنامه آن را در وب سایت دانلودور برای گوشی های هوشمند اندرویدی معرفی کنیم .

دانلود Google Maps 10.26.2 نسخه جدید گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندروید 4

برنامه گوگل مپ Maps – Navigation & Transit عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما کمک می کند تا در هنگام مسافرت و یا در سفرهای شهری بتوانید به سرعت به کمک جی پی اس موقعیت خود را شناسایی کنید و مسیرهایی را انتخاب نمایید که ترافیکهای کم تر و دسترسی سریع تر به مقصد شما داشته باشند .

شاید یکی از جالب توجه ترین نکات این برنامه شناسایی ترافیک است به طوری که می تواند به طور لحظه ای مسیرهای پر ترافیک را مشخص کند و راه های جایگزینی برای شما معرفی کند تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید و به سرعت بیشتری به مقصد برسید .

البته این ویژگی تنها ویژگی مثبت برنامه نیست بلکه نشان دادن مکانهای تفریحی ،پمپ بنزین و …. باعث می شود که یک همسفر خوب برای شما به شمار آید .

دانلود Google Maps 10.26.2 نسخه جدید گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندروید 4

قابلیت های برنامه Google Maps گوگل مپ :

آپدیت لحظه ای مسیرها و شناسایی مکان های پر ترافیک

نشان دادن خط های اتوبوس و قطار

سیستم ناوبری پیشرفته برای سریع تر رسیدن به مقصد

نمایش مکانهای استراحت و پمپ بنزین های موجود در مسیر

پیدا کردن بهترین رستوران ها و مکانهای تفریحی در مکان شما

 نقشه های آفلاین برای دسترسی بهتر بدون نیاز به اینترنت

با دانلود مپ گوگل دیگر نگران گم شدن یا پیدا نکردن ادرس نباشید چرا که با این برنامه می توانید به سرعت و به سادگی به مکان خود دسترسی پیدا کنید و از سفر خود بدون هیچ نگرانی ای لذت ببرید . این برنامه هم اکنون از طریق وب سایت دانلودور قابل دریافت است .

دانلود Google Maps 10.26.2 نسخه جدید گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندروید 4

تغییرات نسخه جدید:

با تشکر از استفاده از Google Maps! این نسخه حاوی رفع اشکال است که محصول ما را بهبود می بخشد تا به شما در پیدا کردن مکان های جدید و حرکت به آنها کمک کند.

همچنین میتوانید مسیریاب های دیگر همچون نشان , مجیک , ویز و دال را دانلود نمایید.

دانلود Google Maps 10.26.2 نسخه جدید گوگل مپ نقشه های گوگل برای اندروید 4

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 57.7 مگابایت
توضیحات: دانلود گوگل مپ Google-Maps اندروید