برنامه « ایرانسل من » با استفاده از طراحی جدید و پویا، امکان دسترسی آسان تر شما به امکانات و منوهای موجود فراهم شده است که به راحنی میتوانید سیمکارت خود را مدیریت کنید از اعتبار مانده و … چه مقدار از بسته خریداری شده باقی مانده با دانلود مای ایرانسل سیمکارت خود را بهتر مدیریت کنید بسته ترکیبی من: همانطور که می خواهید باشید! بسته مناسب خود را پیدا نمی کنید؟ این سرویس جدید به شما امکان می دهد که بر حسب دقایق مکالمه، تعداد پیامک و حجم اینترنت مورد نیازتان، بسته دلخواه‌تان را تعیین کرده و سفارش دهید. حتما امتحان کنید! افزایش حد اعتبار: به آستانه حد اعتبار سیم کارت دائمی خود رسیده اید؟ با این ویژگی جدید درخواست افزایش حد اعتبار ارائه کنید.

دانلود MyIrancell 2.2.0 نسخه جدید برنامه ایرانسل من برای اندروید 4

کارت شارژ آسیب دیده: تا به حال با کارت شارژهای آسیب دیده روبه رو شده اید؟ دیگر نگران این قضیه نباشید! با استفاده از این ویژگی جدید جزئیات کارت شارژ آسیب دیده استفاده نشده را وارد کنید تا پروسه شارژ یا پرداخت تکمیل شود. تمدید خودکار بسته های اینترنت: می خواهید بدون نگرانی از اتمام حجم بسته اینترنت، به مصرف دیتا ادامه دهید؟ دیگر به خود زحمت خرید بسته های جدید را ندهید! با این ویژگی جدید بسته اینترنت شما پس از گذشت مدت زمان مصرف به صورت خودکار تمدید می شود.

دانلود MyIrancell 2.2.0 نسخه جدید برنامه ایرانسل من برای اندروید 4

قابلیت های برنامه MyIrancell ایرانسل من:

نمایش اطلاعات حساب: باقیمانده حد اعتبار، موجودی، بدهی، کارکرد، مبلغ قابل پرداخت

نمایش جزئیات کارکرد، در شش دوره گذشته (ویژه مشترکان سیم کارت دائمی)

نمایش هشدار به مشترکان اعتباری وایمکس: وضعیت حساب، بدهی و ترافیک

نمایش باقیمانده بسته های افزایشی

نمایش طرح تعرفه فعلی و امکان تغییر

مشاهده تاریخچه: شارژ، پرداخت اینترنتی، تغییرات طرح تعرفه

یک طرفه کردن خط و رفع آن

ثبت درخواست تعویض سیم کارت به

۴G

دانلود MyIrancell 2.2.0 نسخه جدید برنامه ایرانسل من برای اندروید 4

تغییرات نسخه جدید:

بهینه سازی عملکرد

دانلود MyIrancell 2.2.0 نسخه جدید برنامه ایرانسل من برای اندروید 4دانلود MyIrancell 2.2.0 نسخه جدید برنامه ایرانسل من برای اندروید 4

دریافت با لینک مستقیم
حجم: 18.7 مگابایت
توضیحات: دانلود برنامه ایرانسل من MyIrancell برای اندروید