آموزش آنفالو و حذف فالوور های غیر فعال و فیک در اینستاگرام :: اینستاگرام ها | مرجع تخصصی دانلود و آموزش شبکه های اجتماعی
دنیای سریال

آموزش آنفالو و حذف فالوور های غیر فعال و فیک در اینستاگرام

اگر حواستان جمع نباشد ممکن است صدها یا هزاران اکانت نامعتبر 🕵️ را در اینستاگرام فالو کنید یا آن ها اکانت خصوصی شما را با ترفندهای مختلف دنبال کنند که در نهایت سودی برای شما نداشته باشد. برای آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوور های غیر فعال و فیک در اینستاگرام با اینستاگرام ها همراه باشید.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

How to Find and Ditch the Instagram Accounts You Interact With Least

شبکه اجتماعی اینستاگرام کار پیدا کردن فالورهای غیر فعال را برای شما آسان کرده است و لیست های “Least Interacted With” یعنی با حداقل تعامل و “Most Shown in Feed” بیشترین نمایش در صفحه اصلی را به برنامه های آیفون و اندروید خود اضافه کرده است. برای حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام خود از این موارد استفاده کنید.

برنامه حذف فالوورهای فیک

برنامه های زیادی موجود است که می توانید از آن ها برای پیدا کردن و حذف فالوور فیک اینستاگرام خود استفاده کنید اما در جدیدترین بروزرسانی اینستاگرام، این شبکه اجتماعی دو بخش را برای کاربران خود اضافه کرده است که به آن ها کمک می کند تا علاوه بر پیدا کردن اکانت های غیرفعالی که آن ها را فالو کرده اند، بتواند اکانت هایی که بیشترین میزان پست را قرار می دهند را نیز پیدا کنید و اگر علاقه دارید آن ها را آنفالو کنید.

حذف اکانت فیک اینستاگرام

اینستاگرام یک ویژگی جدید به برنامه خود اضافه کرده است که به شما امکان می دهد حساب هایی را که دنبال می کنید بر اساس بیشتر پست منتشر شده در فید و حداقل تعامل با آن ها مرتب کنید. با این ویژگی، کاربران می توانند وضعیت و اطلاعیه های خود را مدیریت کنند یا یک حساب غیر فعال را آنفالو کنند. فیس بوک در رابطه با این ویژگی جدید اینستاگرام می گوید:

اینستاگرام قصد دارد شما را به افرادی که شما به آن ها اهمیت می دهید نزدیکتر کنید، اما ما می دانیم که با گذشت زمان علایق و روابط شما می توانند تغییر کند.

اگر می خواهید تعداد فالورهای خود را کاهش داده و تجربه اینستاگرام خود را تغییر دهید، این ویژگی بسیار مفید است. اینستاگرام همچنین اخیراً امکان مرتب سازی لیست فالورها را از ابتدایی ترین تا آخرین موارد دنبال شده اضافه کرده است. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه فالوور های فیک خود را از بین ببریم.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

حذف فالوور فیک در اینستاگرام و حذف فالوورهای غیرفعال اینستاگرام

حذف فالوور های فیک اینستاگرام برنامه آن را باز کنید.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

در مرحله بعدی روی گوشه سمت راست و روی نماد حساب خود بزنید.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

گزینه “Following” موجود در بالای پروفایل خود بزنید تا وارد بخش فالوینگ های پروفایل خود شوید. برای افزایش فالوور ایرانی مطلب آموزشی ما آماده است تا به شما کمک کند.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

باید یک بخش “Categories” جدید را در بالای لیست حساب هایی که دنبال می کنید ببینید. روی “Least Interacted With” یا “Most Shown in Feed” بزنید.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

انتخاب گزینه “Least Interacted With” لیست جدیدی بارگذاری می کند که نشان می دهد حساب هایی که در طی ۹۰ روز گذشته با آنها حداقل تعامل داشته اید می باشد اگر چگونگی شناسایی فالوورهای غیرفعال را نمی دانید این لیست به شما کمک می کند. برای حذف فالورر های انتخاب تنها کافیست بر روی دکمه Following روبروی آنها کلیک کنید و گزینه Unfollow را انتخاب نمایید. اگر نمی دانید چگونه اکانت ناشناس در اینستاگرام بسازید مطلب ما را در این زمینه مطالعه کنید.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

اگر گزینه “Most Shown in Feed” را انتخاب کرده باشید، لیست بیشترین افرادی که با آنها در طی ۹۰ روز گذشته تعامل داشته اید (از قبیل مشاهده پست ، لایک ، دایرکت و..) و یا در فید خبری اینستاگرام شما فعال بودند را پیدا خواهید کرد. اگر علاقه به دیدن پروفایل های خصوصی در اینستاگرام دارید مطلب تحلیلی ما را مطالعه کنید.

آموزش نحوه شناسایی و حذف فالوورهای غیر فعال و فیک در اینستاگرام

با استفاده از این دو بخش می توانید حذف Follower غیر فعال در اینستاگرام را به راحتی انجام دهید.

| | شنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۹، ۰۶:۰۰ ق.ظ | | اندروید | | آی او اس | | آموزش
| | نویسنده : اینستا گرام ها
لطفا قبل از نظر دادن به این پست حتما موارد زیر را بخوانید
شما می توانید نظرات خود را پیرامون این مطلب ارسال فرمایید،نظرات شما می تواند در تایید و یا نقد این مطلب و یا مبتنی بر نظر شخصی خودتان باشد.
لطفا در مورد موضوع اصلی پست نظر دهید و برای بحث های جدید، نظرتون رو در قسمت تماس با من ارسال کنید.
کامنت هایی که در پاسخ به نظر دیگران و یا نقد کامنت سایرین باشند،تنها در صورت رعایت ادب و نزاکت تایید خواهند شد.
قبل از نظر دادن اگر بیانی هستید،روی وارد شوید کلیک کنید تا مشخصات شما به صورت خودکار ظاهر شود.
نظراتی که خصوصی ارسال می شوند،قابلیت نمایش عمومی در این پست را ندارند.
کامنت های تبلیغاتی یا کامنت هایی که جهت گرفتن بک لینک ارسال می شوند،ستاره دار یا تایید نخواهند شد.
کامنت هایی که حاوی توهین،تمسخر،تهمت نسبت به قومیت ها و نیز اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند تایید نخواهند شد.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تمامی حقوق برای اینستاگرام ها | مرجع تخصصی دانلود و آموزش شبکه های اجتماعی