طبق یک نظریه، ۸۰ درصد افراد بانفوذ در اینستاگرام از استوری استفاده می کنند! شکی نیست که اینستاگرام پلتفرمی مناسب برای افراد با نفوذ می باشد. با بازدید ماهانه ی 800 میلیون کاربر، اینستاگرام را می توان به عنوان طلایه دار پلتفرم های اجتماعی دانست. این در حالی است که فیسبوک و یوتیوب در حال نبرد بر سر مشکلات سنجش و امنیتی خود می باشند.

در اینجا حدود ۶۰۰ نفر از افراد تاثیر گذار در شبکه های اجتماعی را مورد بررسی قرار دادیم تا بتوانیم عقاید و اولویت های آن ها را برای یک شبکه ی اجتماعی خاص بهتر درک کنیم.

تقریبا ۸۰ درصد از تاثیرگذاران در اینستاگرام از استوری در صفحه ی اینستاگرام خود استفاده می کنند، که میزان استفاده ی قابل توجهی برای آن چه که شباهت اولیه ی اینستاگرام با اسنپ چت است می باشد.

راهنمای و آموزش مبتدیان برای بازاریابی تاثیرگذاران دراینستاگرام

۵۰ درصد از افراد با نفوذ در اینستاگرام اشاره داشتند که آن ها از آلبوم ها استفاده می کنند، ویژگی خاصی که به کاربران اجازه می دهد در یک پست بتوانند چندین عکس را آپلود کنند. حدود ۲۰ درصد این افراد تقریبا همیشه از ویژگی پخش لایو اینستاگرام استفاده می کنند و ما در تقابل جمعی پیش بینی می کنیم که این آمار در طول زمان افزایش می یابد.

بنابراین، ما فکر می کنیم که باید از دو نفر از تأثیرگذارترین ها در شبکه های اجتماعی بپرسیم که چه راهنمایی هایی برای کسب و کار یا تاثیر گذارانی که به دنبال گسترش حضور اجتماعی، مشارکت و افزایش پیروان خود در Instagram هستند دارند.

یکی از این افراد بانفوذ و تاثیرگذار در اینستاگرام، Amanda K. Waltman، برند سبک زندگی در سفر، زیبایی، سلامتی، خانه و غیر می باشد. Amanda در آستین، تگزاس، بیش از ۵۱،۰۰۰ دنبال کننده Instagram دارد.

ثبات خوب است، اما کیفیت بهتر است

این روزها، احساس می شود که باید یک عکس را دور بیندازیم تا با الگوریتم هماهنگ شویم. اگرچه، من متوجه شدم که با پست کردن عکس های بهتر در زمان طولانی تر، بازخورد بهتری را می توان دریافت کرد نسبت به این که هر روز یک عکس معمولی را پست کنم. شاید بعضی وقت ها بین پست ها چند روز فاصله بیفتد، اما باز هم با نتایج به دست آمده بهتر خواهند بود.

قدرت شما در قسمت استوری ها می باشد

حتی اگر چند روز پست نگذارید، می توانید با استوری ها فعالیت خود را حفظ کنید. استوری به شما اجازه ی اشتراک بیشتر موارد شخصی و خصوصی و افزایش رابطه با فالووینگ هایتان را می دهند.

#هشتگ استوری اینستاگرام

صدایی طبیعی و تصویری واقعی از خودتان به نمایش بگذارید

همه چیز لازم نیست که به طور عالی به تصویر کشیده شود. مطمئنا ما می خواهیم که پیجمان بی نقص باشد، اما اگر شما واقعا یک روز خیلی عادی را هم سپری می کنید، به اشتراک گذاشتن آن در استوری اصلا بد نخواهد بود. بهتر است که در کپشن پست هایتان هم احساس واقعی خود را شرح دهید. اگر در افکار خود غرق شده اید و دلتان یک کپشن بلند و اندیشمندانه را می خواهد، خب آن را انجام دهید! اگر روزتان به گونه ای بود که دلتان نمی خواست زیاد درباره ی آن صحبت کنید، خب باز هم همان چیزی که دلتان می خواهد را بنویسید! انسان ذاتا موجودی پویا می باشد و نشان دادن این پویایی ارزش بالایی دارد.

از ابزارهایی که اینستاگرام در اختیارتان قرار می دهد برای تعامل استفاده کنید

لینک گذاری، تگ گردن، ثبت مکان و رای گیری های اینستاگرام قطعا به مردم در تعامل بیشتر با یکدیگر و ارائه ی محتویات کمک می کنند.

درباره ی تغییر دائمی اینستاگرام نگران نباشید

بر روی ایجاد محتویات با کیفیت و تعامل عمیق با فالوورهای وفادار خود تمرکز کنید. تمایل داشتن به سمت آن هایی که شما را برای فالو کردن انتخاب کرده اند بهتر از استرس داشتن درباره ی آن هایی است که سعی بر اضافه کردن در فالوورهای خود دارید.

Aimara Mayorca یک فرد تاثیر گذار در زمینه ی سبک زندگی در WayOfStyle می باشد و او علاقه مند به بیان افکار و تجربیات زندگی خود هنگام پوشیدن لباس های شیک و مطابق مد روز می باشد. او بیش از ۱۱۷،۰۰۰ فالوور در اینستاگرام دارد. او از مراحل زیر برای افزایش تعامل با مردم و زیاد کردن بازدید کنندگانش در اینستاگرام استفاده می کند:

لایو بگیرید!

استوری های لایو باعث بالا آمدن پست های شما می شوند، زیرا لایو ها در الگوریتم دارای اولویت می باشند.

هشتگ ها را متناوبا به روز کنید

Instagram تحلیلی جدید برای حساب های تجاری ارائه می دهد تا شناسایی کند که کدام هشتگ کار می کند و کدام یک کار نمی کند. مهم است که از تعداد بیشتری هشتگ استفاده کنید . مطمئن شوید که در استوری های اینستاگرامی خود از هشتگ استفاده می کنید تا مردم بتوانند هشتگ هایتان را دنبال کنند.

کپشن های خردمندانه بنویسید!

مردم عاشق چیزهای الهام بخش هستند. کپشن هایی بنویسید که باعث شروع یک بحث شوند. همچنین، چون مردم وقت بیشتری را برای خواندن پست شما صرف می کنند، این کار به افزایش الگوریتم کمک می کند.

کپشن پست اینستاگرام : آموزش نوشتن کپشن جذاب در اینستاگرام

ویدیوهای بیشتری بگیرید

یکی از چیزهایی که الگوریتم را بالا می برد، این است که چه زمانی را مردم برای تماشای پست های شما صرف می کنند، و معمولا مردم وقت بیشتری را برای تماشای ویدیو ها صرف می کنند. پس بیشر ویدیو پست کنید.

اگر شما در اینستاگرام یک حساب تجاری، برای کسب و کار دارید و یا اگر دنبال بالا بردن صفحه ی شخصی خود می باشید، در هر ۲ حالت بهترین کار برای شروع، مراجعه به افراد تاثیرگذار در اینستاگرام می باشد.

***