اینستاگرام از جمله‌ی شبکه‌های اجتماعی محبوب در کشور است؛ به‌تَبَعِ محبوبیت بالای این شبکه‌، دامنه‌ی مشکلاتی که کاربران با آن روبه‌رو می‌شوند نیز بالا است، از این‌رو در ادامه به بررسی مشکلات و راهکارهای رفع این مشکلات برآمده‌ایم.
همانطور که می‌دانید اینستاگرام یک نرم افزار شبکه اجتماعی مبتنی بر روابط میان افراد است. این نرم افزار در کشورمان محبوبیت زیادی دارد و بسیاری از مردم روزانه در آن فعالیت می‌کنند. این فعالیت‌ها شامل دنبال کردن افراد مورد علاقه، به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم‌های خود، اظهارنظر در خصوص مطالب و عکس‌های دیگران و غیره هستند. با توجه به اهمیت موضوع اطلاعات و دانش در استفاده از نرم افزار اینستاگرام، تصمیم گرفتیم برخی از مشکلات مردم در این زمینه را در این مقاله مرور کنیم.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنم؟

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنم؟

برای دیلیت اکانت اینستاگرام خود باید ابتدا نام کاربری یا پست الکترونیک خود را که به اکانت‌تان متصل است، بدانید. سپس وارد سایت حذف اکانت اینستاگرام شوید و با وارد کردن اطلاعات فوق همراه با رمز عبور، نسبت به دیلیت اکانت اینستاگرام خود اقدام کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید باید ابتدا آن را بازیابی کنید. بازیابی رمز عبور می‌تواند از طریق پست الکترونیک یا شماره همراهی که به اکانت متصل است انجام شود.

برای مشاهده ی آموزش کامل حذف اکانت اینستاگرام به این صفحه بروید.

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شوم؟

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شوم؟

برای مشاهده ی آموزش کامل رفع ریپورت به این صفحه بروید.

ریپورت شدن در اینستاگرام معمولا دلیل مشخصی دارد و آن نقض قوانین اینستاگرام است. این نرم افزار پست‌های حاوی مطالب خشونت آمیز، پست‌ها یا کامنت‌های تبلیغاتی، انتشار تصاویر و کامنت غیر اخلاقی و مواردی از این دست را مشکل ساز دانسته و علاوه بر حذف آن پست‌ها، ممکن است اکانت ما را نیز برای مدتی بلاک کرده و از دسترس خارج کند. در این گونه مواقع بهتر است ابتدا مدت زمانی را برای باز شدن حساب مان صبر کنیم، سپس در صورت باز شدن اکانت، نسبت به حذف همه موارد غیرمجاز اقدام کنیم. اما اگر حساب کاربری‌مان باز نشد باید از طریق پشتیبانی اینستاگرام نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

چگونه مشکل ورود به اینستاگرام را رفع کنم؟

یکی از مشکلات مردم در استفاده از اینستاگرام، زمان‌هایی بروز می‌کند که نمی‌توانند وارد اینستاگرام خود شوند و با خطاهای مختلفی مواجه می‌شوند.

که میتوانید آموزش کامل مربوط را در این صفحه مشاهده کنید.

یکی از این مشکلات رفرش نشدن پست‌ها (عدم نمایش پست‌های جدید) است. در این گونه مواقع باید ارتباط اینترنتی‌مان را بررسی کنیم. اگر از اینترنت خانگی استفاده می‌کنیم، بهتر است DNS‌های آن را تغییر دهیم یا اینکه مودم خود را ریست کنیم تا IP اینترنت‌مان تغییر کند. اگر با موارد فوق مشکل برطرف نشد، باید از سرویس دهنده اینترنت خود پیگیر ماجرا شوید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام این کار، حافظه پنهان یا Cache اینستاگرام خود را حذف کنیم و اینستاگرام خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنیم.

چگونه مشکل ورود به اینستاگرام را رفع کنم؟

اگر از اینترنت تلفن همراه استفاده می‌کنیم مطمئن شویم در تنظیمات APN خود، تنظیمات را دستکاری نکرده باشیم. اگر دستکاری کرده‌ایم، بهتر است APN را حذف کرده و مجددا بسازیم. به این ترتیب می‌توانیم به رفع مشکل ورود به اینستاگرام خود کمک کنیم.

چگونه اکانت هک شده خود را پس بگیرم؟

یکی دیگر از مشکلات مردم زمانی بروز می‌کند که اکانت اینستاگرام شان هک می‌شود. برای بازیابی اکانت اینستاگرام بهترین راه استفاده از پشتیبانی اینستاگرام است. علاوه بر توضیحات لازم‌، باید نام کاربری، آخرین رمز عبور، پست الکترونیک و تصویر پروفایل خود را به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید تا نسبت به برگرداندن اکانت شما اقدام شود.

ما مطلبی در مورد امنیت و هک اینستاگرام در اینستاگرام ها قرار داده ایم که میتوانید در این صفحه مشاهده کنید.

بعد از هک شدن حساب کاربری اینستاگرام چکار کنیم؟

برای مشاهده ی دیگر بخش های مشکلات برنامه اینستاگرام و راه حل های آن به این صفحه بروید.

#هشتگ آموزش تصویری حل مشکلات اینستاگرام