در دنیای دیجیتال امروز، داشتن یک پیج اینستاگرام که فالوورهای زیادی داشته باشد، شبیه به داشتن یک رزومه معتبر است که اعتبار شما را افزایش می دهد. برای یک فرد معمولی، ایجاد همچین حساب اینستاگرامی ممکن است بنظر یک کار دیوانه کننده باشد. اما اینها همه الگوریتم های ساده ای دارند. در این مطلب با هم به بررسی ساده ترین راه ها برای افزایش مخاطبین شما در اینستاگرام خواهیم پرداخت و اینکه چگونه می توانیم سفر دور دنیا با اینستاگرام را رایگان تجربه کنیم !

سفر دور دنیا با اینستاگرام اکانت در دنیای دیجیتال

سفر دور دنیا با اینستاگرام
۱-یک تیم تشکیل دهید

یکی از الگوریتم های اینستاگرام برای رتبه بندی محتوا، بر اساس تعداد نظراتی است که بلافاصله پس از پست شدن یک عکس یا ویدیو  گذاشته می شود. شما می توانید یک تیم تشکیل دهید و از این طریق بازدیدهای پست خود را افزایش دهید. هر زمانی که شما یا یکی از اعضای تیم یک عکس جدید ارسال می کند، اطمینان حاصل کنید که هر فرد بلافاصله کامنت می گذارد چون ده دقیقه اول هر پست بهترین زمان برای رسیدن به موفقیت آن و  تعیین اینکه چقدر بیشتر به فالوورهای فعلی شما می رسد، می باشد. هدف، تشکیل تیمی از ۱۵+ نفر است که به شما کمک کند عکس های خود را به بهترین نحو به نمایش بگذارید.

۲- قانون طلایی را دنبال کنید

محتوا همیشه حرف اول را می زند. محتوای با کیفیت باید همیشه اولویت اول شما باشد. پس عکس ها و ویدئوهایتان علاوه بر کیفیت بالا، باید کپشن های جذاب هم داشته باشند مثلا  فالوورهایتان را به یک اقدام فراخوانی کنید. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید، به یک طیف رنگی خاص پایبند باشید. تا زمانی که فالوورهای شما در صفحه اینستاگرام خود حرکت می کنند، پست های شما ر ا با نگاه اول بشناسند و این مثل امضای شما باشد.
برای الگو گرفتن، به انواع پالت های رنگی که اینستاگرامرهای موفق استفاده می کنند توجه داشته باشید یا اینکه نسبت محتوای بین عکس، متن و ویدیوهایشان را در نظر بگیرید.

۳- بهترین هشتگ ها را انتخاب کنید

قبل از اضافه کردن یک هشتک به پست خود می توانید ببینید که چند نفر از کاربران از آن هشتگ استفاده کرده اند. برای استفاده از هشتگهایی که میلیون ها بار استفاده شده اند وسوسه نشوید این را بدانید که آنها خیلی موثر نیستند. این هشتگها بسیار رقابتی هستند، به این معنی که بعید است که پست شما در میان آن همه پست بتواند در ردیف های بالایی قرار گیرد. در عوض، از هشتگهایی استفاده کنید که بین ۱۰۰k تا ۹۰۰k بار استفاده شده است. همچنین اطمینان حاصل کنید که از حداکثر هشتگهای خود  که ۳۰ عدد در هر پست می باشد استفاده کرده اید.

سفر دور دنیا با اینستاگرام اکانت در دنیای دیجیتال

۴- سلامت اکانت خود را چک کنید (Health Of Your Account)

رفتارهای متعددی می تواند به سلامت اکانت شما آسیب برساند که باید از آن اجتناب کنید. وقتی این رفتارها را انجام می دهید، الگوریتم های اینستاگرام آنها را تشخیص می دهند و باعث کاهش تعامل شما و کاهش پتانسیل شما برای دستیابی به فالوورهای جدید می شود. این رفتارها عبارتند از پست های نامناسب، تغییر تصویر پروفایل یا نام کاربری شما، استفاده از یک ابزار ارسال اتوماتیک پست و …
بیشتر بخوانید: راهنمای تنظیمات نوتیفیکیشن در اینستاگرام

۵- همکاری با برندها

هنگامی که فالوورهای زیادی دارید (حداقل ۵۰K + فالوور)، بطور مثال شما می توانید با هتل ها وارد مذاکره شوید و  پیشنهاد دهید در ازای معرفی آنها به مخاطبانتان، اقامت رایگان بگیرید. اگر شما یک حساب اینستاگرام بزرگ دارید می توانید از این حساب استفاده کنید تا بتوانید به راحتی هر چیزی را رایگان دریافت کنید، زیرا برندهای بزرگ می خواهند با استفاده از حساب شما به مخاطبانتان معرفی شوند و مسلما باید برای اینکار هزینه پرداخت کنند.
این روش این روز ها کاملا معمول شده و بسیاری از افراد که اصطلاحا سلبریتی های اینستاگرام شناخته می شوند از این روش برای معرفی محصولات و خدمات سایرین به مخاطبانشان استفاده می کنند!