اضافه کردن استیکرهای جدید استوری اینستاگرام رفع مشکل

  • ۶۷۶۴

افراد زیادی هستند که با توجه به بروز رسانی برنامه اینستاگرام خود قابلیت های جدید استوری برای آنها فعال نیست و از این موضوع ناراحت هستند اما این مسئله به راحتی با راهکاری ساده قبل حل است.

اضافه کردن استیکرهای جدید استوری اینستاگرام رفع مشکل

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی کنونی موجود به شمار می‌رود که روز به روز در حال افزایش کاربران و همچنین افزایش قابلیت‌هایش هستیم. قابلیت استوری اینستاگرام در بین کاربران با استقبال زیادی همراه است. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده است که چرا استیکرهای جدید استوری هنوز برای شما فعال نشده اند؟!
به همین منظور در این مقاله از مجموعه آموزش های اینستاگرام قصد داریم تا با ارائه راهکاری ساده به رفع این موضوع بپردازیم.
قابلیت جدیدی که اینستاگرام چندی پیش ارائه داده است مثلIGTV که به گفته خود اینستاگرام این قابلیت برای همه فعال میشود و نداشتن این قابلیت لزوما دلیل بر اینکه مشکل از اینستاگرام شماست، نمیشود. اما مشکل اصلی اضافه نشدن یا نداشتن بعضی از قابلیت های استوری مثل گیف، موسیقی و... است.

اضافه کردن استیکرهای جدید استوری اینستاگرام رفع مشکل

و اما راهکارها  :

1. از اینکه اینستاگرامتان را به آخرین نسخه بروز رسانی کرده اید، مطمئن شوید.  برای اطمینان بیشتر یکبار از اکانت اینستاگرامی خود خارج شوید و دوباره وارد شوید یا به طور کامل یکبار اینستاگرام خود را پاک کنید و دوباره از استورهای رسمی دوباره نصب کنید.

دریافت بروزترین نسخه ی اینستاگرام کلیک کنید.
2. اگر راه حل اول برای شما کارساز نبود راه حل دوم را پیش بگیرید بدین صورت که به صفحه پروفایل اینستاگرام خود بروید و از طریق علامت سه نقطه که در بالای صفحه وجود دارد وارد بخش Setting اینستاگرام خود شوید. از بخش Report a Problem مشکل خودتان را به اینستاگرام مطرح کنید و منتظر پاسخ از طرف اینستاگرام بمانید.
3. راهکار سوم به احتمال زیاد برای همه کسانی که با این موضوع درگیر هستند اثر بخش خواهد بود.
یک اکانت اینستاگرام جدید بسازید و به این نکته دقت داشته باشید که حتما نیازی نیست از اکانت فعلی خود خارج شوید. برای اینکار نیز کافیست وارد بخش تنظیمات اینستاگرام خود شوید و با انتخاب Add acount اکانت جدید ایجاد کنید. در اکانت جدید خود وارد بخش استوری شوید و با انتخاب یک عکس جدید به عنوان استوری، وارد بخش استیکر ها شوید مشاهده میکنید که استیکرهای جدید برای اکانتی که تازه ساخته اید قابل استفاده هستند. استیکر مورد نظرتان را انتخاب کرده و یک استوری در اکات جدیدتان منتشر کنید.

اضافه کردن استیکرهای جدید استوری اینستاگرام رفع مشکل

پس از ارسال شدن استوری، اینترنت گوشیتون رو به طور کامل قطع کنید و با لمس و نگه داشتن عکس پروفایلتان در پایین صفحه اینستاگرام یا در بالا روی فلش کوچکی که در کنار نام کاربریتان است نگه دارید تا وارد اکانت قبلی خود شوید. سپس وارد بخش استوری شوید و با انتخاب عکس مورد نظر خود به بخش استیکرها بروید. در این بخش سه نقطه در بالا میبینید به نقطه اول از سمت چپ بروید، در اینجا اون استیکری که قبلا برای شما فعال نبوداکنون برای شما اضافه شده است و میتوانید از آن استفاده کنید.

اضافه کردن استیکرهای جدید استوری اینستاگرام رفع مشکل

در این روش هر بار برای اضافه کردن استیکر جدید باید این مراحل را به جز ساخت اکانت که یکبار بیشتر نیاز نیست، تکرار کنید و اون استیکری که مد نظرتان است را برای اکانت خود فعال کنید.

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.