در حال حاضر نرم افزار prisma یکی از محبوب ترین نرم افزار های ویرایش عکس اندروید و ios است. بر خلاف ویرایشگر های موجود در اسنپ چت و اینستاگرام که دارای محدودیت های زیادی هستند و دست کاربر برای ویرایش عکس خیلی باز نیست، این نرم افزار دارای ویژگی ها و قابلیت های زیادی است که با استفاده از آن می توانید افکت های زیادی به عکس های خود بدهید و آن ها را ویرایش کنید.

برای دانلود این نرم افزار به این صفحه بروید.

Learn how to use the Prisma program

برای شروع به کار با نرم افزار شما آزاد هستید که از خود سلفی بگیرید و یا از عکس های موجود در گالری تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

برای استفاده از عکس های موجود در گالری برروی گزینه Gallery کلیک کنید.

PRISMA

در نرم افزار Prisma عکس های هنری ساخته شده Watermark گذاری می شوند بعنی نرم افزار آیکن یا نوشته ای را به محصول نهایی ایجاد شده اضافه می کند.

برای جلوگیری از این کار در صفحه اصلی برروی گزینه چرخ دنده کلیک کرده و سپس در صفحه ضاهر شده گزینه Add Watermark را غیر فعال کنید.

با استفاده از گزینه Save Original Photos نسخه اصلی تصویر مورد نظر در گالری حفظ  می شود.

PRISMA

پس از انتخاب تصویر مورد نظر در صفحه بعد می توانید با استفاده از گزینه Rotate 90 تصویر را بچرخانید.

PRISMA

حال نوبت انتخاب فیلترهای بسیار زیبا و متمایز Prisma است.

اپلیکیشن Prisma، برخلاف اینستاگرام، پروسه فیلترگذاری روی عکس‌ها را در گوشی شما انجام نمی‌دهد، بلکه آنها را به سرورهای خود منتقل می‌کند تا هوش مصنوعی پریسما کارهای لازم را انجام دهد و نتیجه نهایی به گوشی شما بازگردد.

بخاطر همین موضوع ممکن است عملیات اعمال فیلتر طول بکشد.البته این موضوع رابطه مستقیمی با سرعت اینترنت شما دارد.

پس از اعمال فیلتر موردنظر با کشیدن انگشت خود برروی تصویر به سمت چپ یا راست می توانید شدت فیلتر اعمال شده را کم یا زیاد کنید.

PRISMA

حال می توانید تصویر ایجاد شده را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

PRISMA

نمونه ای از فیلترهای زیبای Prisma

PRISMA