تغییر اسم پابجی موبایلپابجی موبایل بازی است که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است شما در جزیره ای رها می شوید که باید برای زنده ماندن تلاش کنید در صورتی که هنگام ورود به بازی اسم مناسبی برای خود انتخاب نکرده اید نگران نباشید شما میتوانید به راحتی نام خود ا به اسم دلخواه مورد نظر تغییر دهید.

همچنین شما میتوانید از پست پابجی موبایل برای کامپیوتر که در وب سایت موجود است نیز دیدن کنید این مورد در بازی نسخه اصل و پابجی موبایل لایت به یک صورت می باشد .

بازی را اجرا کنید برای اینکه بتوانید نام بازی خود را تغییر دهید باید Rename Cards داشته باشید در صورتی که این مورد را دارید مراحل زیر را دنبال کنید نحوه تغییر اسم بازی پابجی موبایل PUBG از پایین صفحه گزینه INVENTORY را انتخاب کنید.

change-name-pubg

 سپس مورد مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید

change-name-pubg

 در این قسمت با انتخاب Rename Cards میتوانید نام بازی خود را به صورت دلخواه تغییر دهید . نام دلخواه خود را وارد کنید و OK را انتخاب کنید .

change-name-pubg

change-name-pubg

در صورتی که مدتی هست بازی میکنید و در قسمت گفته شده در بالا Rename Cards وجود ندارد شما باید قسمت مراحل طی شده بازی را چک کنید که حتما یک Rename Cards دریافت خواهید کرد برای این کارت علامت پایین صفحه که مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید

change-name-pubg

 سپس گزینه Progress Missions را انتخاب کنید

change-name-pubg

 مرحله سه را انتخاب کنید و مراحل را دنبال کنید تا این کارت به شما داده شود و بتوانید نام خود را در بازی تغییر دهید !

change-name-pubg

 آموزش رفع مشکل وصل شدن بازی پابجی اینترنت در اندروید