نرم افزار IGdm یک ابزار کارامد برای شبکه مجازی و محبوب اینستاگرام می باشد که به صورت رایگان عرضه شده است شما به کمک این برنامه می توانید بعد از لاگین شده به حساب کاربری اینستاگرام تان ، پیام هاییی که رد وبدل کرده اید را بخوانید و یا پیام هایی جدیدی و یا فایل ارسال کنید .

همان طور که می دانید توسط مرور گر های کامپیوتر ها نمی شود پیام های دایرکت را چک کرد و تنها در نسخه اندروید اینستاگرام، دانلود اینستاگرام ایفون و برنامه رسمی اینستاگرام برای ویندوز های 10 و 8.1 و 8 قابل استفاده است.

دانلود دایرکت اینستاگرام برای کامپیوتر IGdm با لینک مستقیم

محیط این برنامه کاربر پسند و بسیار شبیه به پیام رسان محبوب تلگرام می باشد. شما به کمک این برنامه امکان ارسال فایل ها را نیز همانند نسخه اندروید انیستاگرام دارید. شما در این برنامه امکان دیدن استوری ها یی که برایتان ارسال می شود را هم دارید.یکی دیگر از قابلیت های این برنامه امکان جستجو در میان کاربرانی است که شما انها را فالوو کرده و یا پیام داده اید .

شما هم چنین به کمک این نرم افزار می توانید لیست کسانی که شما را آنفالوو یا دنبال نکرده اند را هم ببینید. هم چنین مانند نسخه اندروید این برنامه شما می توانید پیام هایی را که ارسال کرده اید را تا قبل از اینکه دیده شود لغو کنید. این برنامه برای سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز ، لینوکس و مک منتشر شده است که شما هم اکنون می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.

دانلود دایرکت اینستاگرام برای کامپیوتر IGdm با لینک مستقیم

قابلیت های کلیدی نرم افزار IGdm :

 - برنامه ای با محیط کاربرپسند
- امکان ارسال فایل
- امکان مشاهده استوری های ارسال شده
- امکان جستجو در میان فالوور هایتان
- امکان ارسال اموجی های مختلف
- امکان لغو پیام هایی که ارسال شده ولی توسط کاربر خوانده نشده
- منتشر شده برای سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس
- و ....

دانلود دایرکت اینستاگرام برای کامپیوتر IGdm با لینک مستقیم

***